تامین آب ۲۷۰۰ هکتار زمين کشاورزي در چهارمحال و بختیاری

علي حيدري در خصوص شبکه آبياري سد بيدکان اظهار کرد: تکميل شبکه آبياري و زهکشي سد بيدکان حداقل به يک‌هزار و ۲۵۰ ميليارد ريال اعتبار نياز دارد. سرپرست معاونت امور عمراني استاندار چهارمحال و بختياري افزود: با تکميل و بهره‌برداري از شبکه آبياري و زهکشي سد بيدکان در بخش لاران شهرستان شهرکرد وضعيت گردشگري و کشاورزي در اين […]

علي حيدري در خصوص شبکه آبياري سد بيدکان اظهار کرد: تکميل شبکه آبياري و زهکشي سد بيدکان حداقل به يک‌هزار و ۲۵۰ ميليارد ريال اعتبار نياز دارد.

سرپرست معاونت امور عمراني استاندار چهارمحال و بختياري افزود: با تکميل و بهره‌برداري از شبکه آبياري و زهکشي سد بيدکان در بخش لاران شهرستان شهرکرد وضعيت گردشگري و کشاورزي در اين منطقه متحول مي‌شود.

حيدري تصريح کرد: به‌همين منظور فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در حوزه گردشگري و توسعه کشاورزي پائين‌دست سد بيدکان در دستور کار قرار دارد.

وي يادآور شد: در اين راستا طرح و نقشه منطقه به‌منظور مشخص کردن فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري به‌خصوص در بخش گردشگري و سرمايه‌گذاري بايد با سرعت تهيه و تدوين شود.

سرپرست معاونت عمراني استاندار چهارمحال و بختياري تأکيد کرد: تسريع در روند توسعه مناطق کمتر توسعه يافته و غيربرخوردار مانند چهارمحال و بختياري جزو اولويت‌هاي مسئولان در دولت سيزدهم قرار گرفته است.