فرمانداری تایباد:

۱۳ آبان ماه مظهر عزت و اقتدار ایران اسلامی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تایباد، فرماندار این شهرستان واقع در شرق خراسان رضوی گفت: 13 آبان نماد ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر زورگوییهای استکبار و مظهر عزت و اقتدار کشورمان است.

مهدی دونده در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم ۱۳ آبان ماه این شهرستان افزود: عزت، رفاه و استقلال کشورمان در سایه ایستادگی مقابل استکبار جهانی بدست آمده و این موضوع در این برهه حساس کنونی از ابعاد مختلف اهمیت بسزایی دارد.
وی ادامه داد: آمریکا و استکبار جهانی بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی مذبوحانه همه زور خود را برای تضعیف نظام جمهوری اسلامی بکار گرفته اما این اقدامات اثری نداشته زیرا انسجام، وحدت و یکپارچگی ملت ایران اسلامی تاکنون همه ترفندها و نقشه های شوم دشمنان را خنثی کرده است.
فرماندار تایباد گفت: در شرایط فعلی دشمنان با شیوه های مختلف و مبارزه اقتصادی نیز نمی توانند ملت ایران و جوانان را نسبت به نظام و انقلاب بدبین کنند.
دونده بیان کرد: بخشی از پیام روز ۱۳ آبان نمایش حماسه ها، ایثارها و فداکاریهای دانش آموزان است زیرا این قشر در چنین روزی شعور مردم انقلابی و مسلمان ایران را نمایندگی کرده و هویت اسلامی، خود اتکایی و مبارزه با استکبار را به همه آموختند.
وی اظهار داشت: ملت بزرگ ایران امسال با حضوری گسترده تر از سالهای پیش در راهپیمایی ۱۳ آبان بار دیگر ثابت قدمی و استواری خود را در مقابله با تهدیدهای استکبار به رخ جهانیان کشیدند.
مراسم راهپیمایی روز ۱۳ آبان ماه در تایباد، جمعه ساعت ۹ صبح از محل مسجد صاحب الزمان به سمت چهارراه پست این شهر برگزار می شود.
شهرستان ۱۴۰ هزار نفری تایباد در فاصله ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.