۹ بسته پیشنهادی شهرداری منطقه ۳ در همایش ملی فرصت‌های سرمایه‌گذاری

معاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه ۳ تبریز از حضور این شهرداری با ۹ بسته پیشنهادی سرمایه گذاری در همایش و نمایشگاه ملی فرصت‌های مشارکت و سرمایه‌گذاری استان آذربایجان شرقی خبر داد.

به گزارش شهریار، محمدرضا رضایی با اعلام این خبر گفت: شهرداری منطقه ۳ تبریز با ۹ بسته پیشنهادی سرمایه گذاری مختلف اقتصادی، فرهنگی، رفاهی و تفریحی در این همایش ملی حضور یافته و میزبان سرمایه‌گذاران و علاقمندان در حوزه سرمایه‌گذاری در این منطقه است.
وی با اعلام اینکه این منطقه سرشار از فرصت های متنوع برای سرمایه گذاری در زمینه های مختلف است، افزود: اهمیت و جایگاه بخش خصوصی در سرمایه گذاری های شهری بسیار مهم و پررنگ است و شهرداری منطقه ۳ نیز با اشراف بر این موضوع نسبت به فراهم آوردن شرایط ایده آل به منظور افزایش مشارکت های بخش خصوصی برنامه ریزی کرده است.
وی ایجاد چهارچوب های مشخص و تشویقی برای سرمایه گذاران را مهم ارزیابی کرد و افزود: شهرداری منطقه ۳ با محور قراردادن این مهم نسبت به اجرای طرح ها و پروژه های سرمایه گذاری اقدام می کند.
رضایی گفت: جلب نظر سرمایه گذاران به مشارکت در پروژه های مسکونی، خدماتی و فرهنگی در اولویت این منطقه قرار دارد و با توجه به برگزاری همایش و نمایشگاه ملی فرصت های مشارکت سرمایه گذاری شهرهای استان آذربایجان شرقی که اتفاق بزرگی است سعی کردیم بسته های سرمایه گذاری در این منطقه معطوف به حوزه های خدماتی، فرهنگی و رفاهی باشد.
معاون مالی واقتصادی شهرداری منطقه ۳، احداث جایگاه سوخت چند منظوره آخر مارالان، پروژه ۴۰ هکتاری یادگار خوبان (قطعات تفکیکی باغ و ویلا)، مجتمع تجاری خدماتی بازار روز با کاربری تجاری وخدماتی به متراژ  ۵۲۹۹ متر مربع، لونا پارک مجموعه فرهنگی تاریخی پارک باغشمال، لونا پارک یادگار امام (ره)، لونا پارک کوثر، لونا پارک منظریه، رستوران و کافی شاپ باغ امامی و همچنین پروژه مسکن ۱۰۰ واحدی در آخر طالقانی را از مهمترین بسته های پیشنهادی شهرداری منطقه ۳ برای سرمایه گذاری عنوان کرد و گفت: شهرداری منطقه ۳ با دست پر در همایش و نمایشگاه ملی فرصت‌های مشارکت و سرمایه‌گذاری استان آذربایجان شرقی شرکت کرده و مجموعه خدوم شهرداری منطقه ۳ همیشه و تمام وقت با گشاده رویی آماده همکاری و پذیرای سرمایه گذاران عزیز است.
بر اساس این گزارش همایش و نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهرهای استان آذربایجان شرقی  روز پنجشنبه با حضور رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور، نمایندگان مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران و فرمانداران استان و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برگزار شد.