نمایندگان سیستان و بلوچستان

۷۰۰ نفر سهمیه دانشگاه فرهنگیان برای دانش آموزان کنکور ۱۴۰۱ سیستان و بلوچستان

با پیگیری نمایندگان سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان‌ها و مجلس استخدام ۷۰۰ نفر سهمیه دانشگاه فرهنگیان برای دانش آموزان شرکت کننده در کنکور ۱۴۰۱ استان سیستان و بلوچستان در تکمیل ظرفیت بهمن ماه توسط معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان استخدامی و اداری کشور ابلاغ شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی […]

با پیگیری نمایندگان سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان‌ها و مجلس استخدام ۷۰۰ نفر سهمیه دانشگاه فرهنگیان برای دانش آموزان شرکت کننده در کنکور ۱۴۰۱ استان سیستان و بلوچستان در تکمیل ظرفیت بهمن ماه توسط معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان استخدامی و اداری کشور ابلاغ شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان‌ها با پیگیری نمایندگان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی و نماینده این استان در شورای عالی استان‌ها استخدام ۷۰۰ نفر سهمیه دانشگاه فرهنگیان برای دانش آموزان شرکت کننده کنکور ۱۴۰۱ در تکمیل ظرفیت بهمن ماه به استان سیستان و بلوچستان با هدف کاهش مشکل کمبود نیرو اختصاص یافت.

در بخشی از  ابلاغ معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور آمده است؛ دانش آموزان استخدام شده از محل این مجوز پس از فارغ التحصیلی صرفا باید در مشاغل آموزگاری دوره ابتدایی و در مناطق سیستان و بلوچستان که با کمبود نیرو مواجهه هستند بکارگیری شوند.