چهارمین برنامه طبیعت گردی و گردشگری ورزشی بانوان

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری چهارمین طبیعت گردی و گردشگری ورزشی بانوان به مناسبت گرامیداشت ولادت با سعادت امام حسن عسکری(ع) در سمنان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری سمنان، امیر نجم با اشاره به اینکه چهارمین طبیعت گردی و گردشگری ورزشی چهارشنبه ۱۱ آبان ماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود؛ تصریح کرد: با بهره‌گیری از ظرفیت فعالیت‌های ورزشی می‌توانیم غنی‌سازی اوقات فراغت را در قالبی تفریحی همراه با نشاط روحی و جسمی و در بین بانوان فراهم کنیم.

نجم در ادامه خاطرنشان کرد: علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر تا دوشنبه ۹آبان ماه فرصت دارند، با شماره تلفن ۰۹۳۰۲۳۱۴۶۰۲ تماس حاصل فرمایند.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با بیان اینکه طبیعت گردی ورزشی؛ فرصتی مناسب برای ورزش در طبیعت است، اظهار داشت: ورزش در طبیعت برای سلامت جسم و ذهن اهمیت زیادی دارد و بودن در طبیعت به افزایش حس آرامش و تندرستی منتهی می‌شود.

سومین طبیعت گردی و گردشگری بانوان به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه سمنان و انجمن ورزش همگانی کارگری شهرستان سمنان برگزار می شود.