استاندار گلستان:

پیگیری های لازم جهت تسریع در روند اجرای پروژه سد نرماب درحال انجام است

استاندار گلستان گفت: پروژه سد نرماب برای مردم منطقه شهرستان مینودشت و شرق استان بسیار حیاتی است که پیگیری های لازم جهت تصویب بودجه مناسب جهت تسریع در روند اجرای آن در حال انجام بوده و در جلسه مشترکی به همراه نماینده مردم شرق استان با مقام عالی وزارت نیرو مقرر گردید که از محل تهاتر نفت این افزایش میزان اعتبار درنظر گرفته شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان؛ دکتر علی محمد زنگانه ظهر جمعه ۸ مهر در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان مینودشت افزود: زمین چمن مصنوعی شهرستان که بعد از٢٠سال در هفته دولت امسال افتتاح گردید اما همچنان با چالش هایی مواجه است، از جمله درخواست های نماینده جامعه ورزشی بوده است که به مدیرکل ورزش و جوانان و فرماندار دستور خواهم داد با اهتمام ویژه مورد توجه قرار گیرد و مدت زمان نهایی شدن این پروژه و بهره برداری توسط مردم مشخص و معین گردد.

وی اظهار کرد: شهرستان نیاز به تکمیل مجتمع های فرهنگی هنری در سطح استان دارد که یک مجموعه در جریان مصوبات سفر ریاست جمهور در این حوزه، به شهرستان مینودشت اختصاص یافته است.

دکتر زنگانه خاطرنشان کرد: به عنوان دغدغه ها و اولیت ها در خصوص رفع موانع موضوعات مرتبط با بحث زمین های زراعی شیبدار و باغی و موضوعات مرتبط با آبیاری و آب خوان داری زمین های زراعی، مصوبات ارزشمند برای شهرستان مینودشت در نظر گرفته شده است.

استاندار گلستان تصریح کرد: از فرماندار و مدیران شهرستان تقاضا می نمایم پروژه های اولویت دار شهرستان در حوزه های گوناگون را در مصوبات شورای اداری امروز در نظر داشته باشند.

وی افزود: از مردم ولایتمدار همیشه در صحنه و شهید پرور این خطه و دیار تقاضا دارم به خادمان خود در سطح شهرستان کمک نمایند تا بر اساس چشم انداز استان شاهد رشد و توسعه حوزه های گوناگون در این شهرستان باشیم.

دکتر زنگالنه خاطرنشان کرد: هدف از سفر به شهرستان ها به همراه مدیران ستادی استانداری و مدیران کل استان در سطح شهرستان ها، بررسی مصوبات سفر نخست ریاست جمهور و بررسی پروژه ها در حوزه های گوناگون و لیست بندی و تدوین جهت مصوب در دور دوم سفرهای ریاست جمهوری است که طی ماه های آینده انجام خواهد شد.

پس از این سخنرانی، میز خدمت استاندار گلستان و مدیران کل استانی برگزار شد.