رییس شورای اسلامی شهر تبریز:

پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه شهید فلاحی تبریز مصداق بارز خواستن توانستن است

رییس شورای اسلامی شهر تبریز عنوان کرد: طی یک سال و نیم این پل تنها ۲۰ درصد پیشرفت داشت درحالیکه در عرض پنج ماه ۸۰ درصد پیشرفت کرد و تکمیل شد لذا در می یابیم که همکاران ما ثابت کردند، خواستن توانستن است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز، حجت الاسلام رسول برگی صبح روز یکشنبه در نودمین جلسه علنی ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی زحمتکشان پروژه تقاطع شهید فلاحی اظهار کرد: امروز از همکاران زحمتکش شهرداری که چند ماه شبانه‌روزی در تکمیل روگذر ارتش فعالیت داشتند، تجلیل خواهیم کرد.

وی در ادامه سخنان خود ابراز کرد:  طی یک سال و نیم این پل تنها ۲۰ درصد پیشرفت داشت درحالیکه در عرض پنج ماه ۸۰ درصد پیشرفت کرد و تکمیل شد لذا در می یابیم که همکاران ما ثابت کردند، خواستن توانستن است.

حجت الاسلام برگی با بیان اینکه نصب روزشمار برای این پروژه منجر شد که قبل از اتمام به بهره برداری رسید، گفت: افتتاح این پروژه توسط شهروندان بود و مهم تر از همه به دلیل سلامتی یک شهروند آمبولانس اورژانس برای اولین بار از روی آن عبور کرد.

رییس شورای اسلامی شهر تبریز در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه طی چند روز گذشته اتفاقاتی در سطح کشور رخ داد، گفت: این ماجرا به دنبال حماسه اربعین که از یادها نرفته بود و بعد از کرونا قدرت‌نمایی اسلام و تشیع بود و در کنار آن مذاکرات برجام و نیازی که اروپا به سوخت ایران داشت، اتفاق افتاد، در حالی مذاکرات پیش می‌رفت که آمریکا مهلت یک ماهه خواسته بود و در این مدت گروهک‌های تحت امر خود را به سمت ایران حرکت داد.

وی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: زن زندگی آزادی شعار حزب کومله است، زن در این گروهک ارزشی نداشته و ابزاری برای این گروهک است، گروهک کومله خبیث و وحشی هستند، کسانی که مجروحان را سوزاندند و در زمان انقلاب با آجر سر بریدند، این گروهک‌ها خود را مدعی دفاع از آزادی و حقوق زن معرفی کرده‌اند.

حجت الاسلام برگی با بیان اینکه این اغتشاشات ما را ناراحت نکرد، افزود: قوه قضائیه باید در کنار برخورد با اغتشاشگران، با مسئولانی که وظیفه خود را بدرستی انجام ندادند، برخورد کنند، در کنار اینها سلبریتی هایی  از جمله فوتبالیست‌ها نیز که به صدقه سر این ملت به نان و نوایی رسیدند، باید برخورد شوند چرا که بدون این مردم و انقلاب کاره‌ای نبودند.

رییس شورای اسلامی شهر تبریز در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تسلیت شهادت شهید مدافع امنیت حسین اجاقی اذعان کرد: طی هماهنگی با رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی پیشنهاد کردیم که یکی از معابر و اماکن شهر را به نام شهید مدافع امنیت حسین اجاقی نامگذاری شود و خوشبخاته این امر میسر شد.

حجت الاسلام رسول برگی در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: صبر خانواده شهدا بسیار عجیب است، نوع برخورد والدین شهید حسین اجاقی به هنگام حضور ما در منزلشان با وقار، بسیار ستودنی و لایق خانواده معزز شهدا بود.