پیام استاندار تهران به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها/ اتمام پروژه های نیمه تمام استان تهران اولویت شهرداری ها و دهیاری ها باشد

استاندار تهران در پیامی 14 تیرماه، روز شهرداری ها و دهیاری ها را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ محسن منصوری در پیامی ۱۴ تیرماه، روز شهرداری ها و دهیاری ها را به فعالان عرصه مدیریت شهری و روستایی تبریک و تهنیت گفت. متن پیام به این شرح  است:

بسم الله الرحمن الرحیم

رشد گسترده پدیده شهرنشینی، همراه با نگاه اولویت دار دولت به موضوع عمران روستایی بیش از پیش اهمیت نقش، کارکرد و جایگاه مهم شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در ساختار مدیریتی کشور را نمایان کرده تا به مدد تلاش و همت کارکنان خدوم این دو نهاد شاهد ارتقا کمی و کیفی سطح زندگی و توسعه رفاه و آسایش عمومی در مناطق شهری و روستایی باشیم.

رویکرد دولت سیزدهم مبنی بر اتمام پروژه های نیمه تمام و امیدآفرینی در میان مردم، می طلبد تا شهرداری ها و دهیاری ها بیش از پیش پیگیر رفع مشکلات مردم در مناطق شهری و روستایی باشند. از سوی دیگر اقدام اثرگذار دولت در جهت هدفمندی و مردمی سازی یارانه ها، نقش اثرگذار نهادهای مزبور به منظور تحقق سیاست های دولت را دو چندان می کند.

نقش شهرداری ها و دهیاری ها در  رفع مشکلات استان تهران به عنوان ام القری جهان اسلام که همواره در امور مختلف الگویی برای کشور می باشد؛ نقش تعیین کننده و غیرقابل انکاری است و باید با تلاش مستمر این نهادها شاهد توسعه و پیشرفت شهرها و روستاهای استان باشیم.

۱۴ تیرماه به عنوان روز «شهرداری و دهیاری»  فرصتی مغتنم برای قدردانی و تجلیل از فعالیت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مدیریت شهری، و دهیاری ها است، که ضمن گرامیداشت این روز، از خدمات شبانه روزی کارکنان پرتلاش و خدوم شهرداری ها و دهیاری های استان تهران تقدیر و تشکر به عمل می آورم و توفیق روز افزودن و سلامتی آنها را از درگاه خداوند متعال آرزومندم.

امید که با تلاش و پشتکار شما، شاهد اعتلای شهرها و روستاها استان تهران بوده و در این راستا الگوساز برای کشور و منطقه باشیم.