پنجمین قرار خدمت از دور دوم قرارهای خدمت شهرداری تبریز در منطقه ۱ برگزار می‌شود

معاون هماهنگی امور مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌های شهرداری تبریز از برگزاری پنجمین قرار خدمت از دور دوم قرارهای خدمت شهرداری تبریز با محوریت بررسی مصوبات دوره قبل، ملاقات مردمی و بازدید از محلات در منطقه ۱ خبر داد.

به گزارش شهریار، مهدی یوسفی در جلسه توجیهی برگزاری پنجمین قرار خدمت در منطقه ۱ تبریز اظهار کرد: پنجمین قرار خدمت از دور دوم قرارهای خدمت شهرداری تبریز روز چهارشنبه ۱۱ آبان در شهرداری منطقه ۱ برگزار می‌شود.
وی افزود: بخش اول قرار خدمت، دیدار چهره به چهره همکاران و پرسنل شاغل در منطقه ۱ با شهردار تبریز است که مسائل و مشکلات خود را مطرح خواهند کرد.
یوسفی ادامه داد: در ادامه جلسه، اطلاعات جامعی از عملکرد شهرداری منطقه ۱ در خصوص مصوبات دور اول قرار خدمت به همراه گزارش تشریح  اقدامات عمرانی انجام یافتهدر پروژه ها، ارائه می‌شود.
معاون هماهنگی امور مناطق شهردار تبریز اضافه کرد: دیدار عمومی با شهروندان ساکن در سطح منطقه ۱ و سپس حضور در منزل یکی از نخبگان علمی، ورزشی، قرآنی و فرهنگی به همراه شهردار تبریز برنامه‌های بعدی پنجمین قرار خدمت شهرداری تبریز در هفته آینده است.

یوسفی یادآور شد: بخش آخر دومین قرار خدمت شهرداری منطقه ۱ حضور در پنج محله چالش‌برانگیز این منطقه به همراه اعضای شورای اسلامی شهر تبریز خواهد بود.
پیش از این، دور نخست قرار خدمت در تمامی مناطق دهگانه شهرداری تبریز در راستای احصای مشکلات موجود و دیدار با اقشار مختلف مردمی برگزار شده بود و دور دوم قرار خدمت نیز با محوریت حضور در محلات در مناطق ۷ و ۴ و ۸ و ۶ برگزار شده است.