شروع ویژه برنامه «نسیم رمضان» در فرهنگسرای خاوران

منطقه ۱۵

سرپرست معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۵ از برپایی جشن دهکده بهار ایران و قرآن با عنوان نسیم رمضان در فرهنگسرای خاوران خبر داد.

به گزارش شهرداران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵؛ مهدی مالمیر گفت: همزمان با آغاز سال نو و تقارن آن با ماه مهمانی خدا و با مشارکت گروه‌های جهادی و مردمی ویژه برنامه های خانوادگی ماه مبارک رمضان و عید نوروز با هدف پاسداشت نوروز باستان و ماه پربرکت رمضانبا عنوان «نسیم رمضان» آغاز به کار کرد.

به گفته او؛ اجرای برنامه های متنوع معنوی و شاد چون برپایی استیج شاد، فرش گل، المان های نوروزی در ورودی فرهنگسرای خاوران، نوروزخوانی، ورزش باستانی، گروه سرود، تواشیح و موسیقی، اجرای گروه های هنری، آیینی و مذهبی، برپایی نمایشگاه آیینی و مذهبی و گذرهای فرهنگی، هنری، ورزشی، بازیهای مهیج رایانه ای (ps۴) در سالن ورزشی، مسابقات خانوادگی و سرگرمی و غرفه در هر گذر و نمایشگاه عرضه و فروش صنایع دستی با مشارکت اداره کل فرهنگی در فرهنگسرای خاوران در حال ارائه خدمات فرهنگی به روزه‌داران و عموم شهروندان می‌باشد.

مالمیر افزود: با هماهنگی انجام شده روزه داران و مراجعین می‌توانند از خدمات پذیرایی چایخانه محبان الرضا علیه‌السلام که در دهکده بهار قرآن، بهار ایران با عنوان افطار ساده که از اذان مغرب و تا پایان ماه مبارک رمضان فعال می‌باشد بهره‌مند شوند.

او در پایان اضافه کرد: این برنامه از ۵ فروردین ماه آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان، هرشب همراه با اذان مغرب و توزیع افطاری ساده تا ساعت ۲۳ در فرهنگسرای خاوران پذیرای شهروندان تهرانی است.