معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهرداری کرمان در رویداد ملی «کیش اینوکس ۲۰۲۲»

مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرمان، از معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهرداری کرمان در رویداد ملی «کیش اینوکس ۲۰۲۲» خبر داد.

به گزارش کِرنا، رضا خیاط‌زاده افزود: پس از حضور در همایش و نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری تهران در برج میلاد و حضور در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری «کرمان اینوکس ۲۰۲۲»، جهت معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر و شهرداری کرمان در سال‌جاری، آمادۀ حضور در نمایشگاه و همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشوری «کیش اینوکس» شدیم.

وی خاطرنشان کرد: این رویداد از ۲۴ مهرماه به مدت چهار روز در مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش با حضور شرکت‌های بزرگ اقتصادی، بانک‌ها، کارگزاری‌ها و شهرداری‌های کلان‌شهرهای کشور برگزار می‌شود که سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرمان نیز به نمایندگی از شهرداری کرمان برای معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری این نهاد حضور دارد.

مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرمان، با اشاره به هم‌زمانی چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور با نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی تحت عنوان «کیش اینوکس ۲۰۲۲»، افزود: باید این تقارن و هم‌زمانی را غنیمت شمرده و از ظرفیت بانک‌ها، بیمه‌ها وغیره برای توسعۀ سرمایه‌گذاری در شهر کرمان بهره ببریم.

خیاط‌زاده یادآور شد: رویداد کیش اینوکس، به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای اقتصادی کشور با حمایت و مشارکت گستردۀ وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها و فعالان اقتصادی بخش دولتی و خصوصی و نیز با حضور نخبگان اقتصادی و مشارکت‌کنندگان داخلی و خارجی، به محلی جهت ارائه تصویری کامل از قابلیت‌ها، ظرفیت‌ها و شرایط کلان اقتصادی کشور تبدیل شده که بنا داریم از این ظرفیت به بهترین نحو استفاده کنیم.

وی، حضور در این نوع رویدادها را در تبیین گفتمان و توسعۀ سرمایه‌گذاری مؤثر دانست و بیان کرد: با حضور در رویداد‌های این‌چنینی و معرفی ظرفیت‌های مختلف گردشگری تاریخی و طبیعی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری، کرمان بیش‌ازپیش در معرض دید فعالان و نخبگان اقتصادی قرار می‌گیرد که تأثیر بسزایی در ترغیب سرمایه‌گذاران برای حضور در کرمان دارد.

گفتنی است؛ رویداد کیش اینوکس، از ۲۵ تا ۲۸ مهرماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش برگزار می‌شود.