شورای شهر یزد:

آسفالت بیش از ۷۰ درصد از معابر محله حسن آباد

به گزارش شهرداران و عضو شورا و نماینده شورای اسلامی شهر یزد در منطقه دو شهرداری یزد گفت: آسفالت بیش از ۱۵۰ هزار متر مربع از معابر محله حسن آباد انجام شده است. محسن ابوترابی نماینده شورای اسلامی شهر یزد در منطقه دو شهرداری یزد با اشاره به اینکه شورای شهر توجه ویژه ای به […]

به گزارش شهرداران و عضو شورا و نماینده شورای اسلامی شهر یزد در منطقه دو شهرداری یزد گفت: آسفالت بیش از ۱۵۰ هزار متر مربع از معابر محله حسن آباد انجام شده است.

محسن ابوترابی نماینده شورای اسلامی شهر یزد در منطقه دو شهرداری یزد با اشاره به اینکه شورای شهر توجه ویژه ای به مناطق حاشیه ای شهر داشته افزود: تاکنون بالغ بر ۱۵۰ هزار متر مربع از معابر محله حسن آبد مشیر با همت شهرداری منطقه دو آسفالت شده است.

محسن ابوترابی ادامه داد: این روند در سال جدید هم ادامه دارد و قرار است سایر معابر این محله که وضعیت مناسبی ندارد با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد تومان آسفالت شود.وی همچنین به بهسازی میدان طلائیه و فضای اطراف آن با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال اشاره کرد و تصریح کرد: ساماندهی ورودی این محله که از درخواست های ساکنین بود در حال انجام است.

عضو شورای اسلامی شهر یزد احداث پارک بانو، پیاده رو سازی بلوار علامه جعفری ، پیاده رو سازی بلوار شهیدان انتظاری و خیابان شهدای حسن آباد را از دیگر اقدامات در حال انجام در این منطقه عنوان کرد و گفت: تجهیز و تکمیل پارک کتاب حسن آباد با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال، تقویت روشنایی پارک بزرگ حسن آباد، و ایجاد گذر از بلوار امام حسن مجتبی (ع) به بلوار مدرس در دستور کار است.