مشارکت شهردار سنندج در اجرای پروژه مدرسه امام خمینی

همکاری شهردار سنندج در اجرای پروژه مدرسه ۱۸ کلاسه امام خمینی قابل تقدیر است استاندار کردستان از همراهی و همکاری شهردار سنندج در آسفالت محوطه دبیرستان تازه ساخت سروش دختران در سنندج تقدیر کرد. به گزارش شهرداران و  ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری سنندج، اسماعیل زارعی‌کوشا صبح امروز در مراسم افتتاح مدرسه دخترانه امام خمینی […]

همکاری شهردار سنندج در اجرای پروژه مدرسه ۱۸ کلاسه امام خمینی قابل تقدیر است

استاندار کردستان از همراهی و همکاری شهردار سنندج در آسفالت محوطه دبیرستان تازه ساخت سروش دختران در سنندج تقدیر کرد.

به گزارش شهرداران و  ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری سنندج، اسماعیل زارعی‌کوشا صبح امروز در مراسم افتتاح مدرسه دخترانه امام خمینی و هنرستان ارمغان هنر سنندج با تبریک عید معبث اظهار کرد: امروز در ایام مبارک فجر شاهد بهره برداری از این مدرسه هستیم که با تلاش و همدلی بخش های مختلف احداث که در همین راستا از تلاش های شهردار سنندج که در آسفالت محوطه این مدرسه همکاری لازم را داشته تقدیر می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: کردستان به یمن نگاه ویژه دولت در یک مسیر و ریلی قرار گرفته که امیدواریم ما را به شاخص‌های پیشرفت که در شان و جایگاه مردم است، برساند.

وی با تاکید براینکه نگاه دولت به کردستان ویژه است، گفت: دولت به شدت علاقه‌مند است در این استان اتفاقات خوبی بیفتد و اقدامات انجام شده طی دو سال اخیر در اجرای پروژه‌های مختلف گواه این ادعاست.

استاندار کردستان اضافه کرد: بیش از ۱۲۰ پروژه در ۱۰ ماه گذشته در حوزه آموزشی و ورزش دانش‌آموزی در سطح استان به بهره‌برداری می‌رسد، نشان از نگاه ویژه دولت به استان کردستان است.

زارعی‌کوشا افزود: این اتفاقات حاصل ارتباطات بسیار خوبی است که با مسئولان در سطح کشور برقرار شده است که البته این ارتباطات تنها به یک حوزه خلاصه نمی‌شود و امید داریم کردستان در چند سال آینده به میانگین و شاخصه‌های خوبی دست پیدا می‌کند.

وی با اشاره به کاهش نرخ بیکاری و رشد برخی شاخصه‌های توسعه‌ای استان نسبت به میانگین کشوری، گفت: پاییز امسال نرخ بیکاری در کردستان ۴٫۱ دهم درصد کاهش یافت و رتبه نخست را در کاهش نرخ بیکاری کسب کردیم.

استاندار کردستان افزود: همدلی و همراهی که بین مجموعه مدیریت استان، شورای تامین، نماینده ولی فقیه، مردم و…وجود دارد اتفاقات مثبت خوبی در حوزه‌های مختلف افتاده است.

زارعی‌کوشا با تاکید براینکه متن اصلی اقدامات مردم هستند و با همین دیدگاه سفرهای استانی و شهرستانی و حتی بخش‌ها شکل گرفت، گفت: براساس آنچه مردم اعلام می‌کنند، حضور این تعداد و حجم مدیران در بخش‌ها و روستاهای مختلف در گذشته بی‌سابقه بوده است.

وی اضافه کرد: این پشتوانه مردمی کمک می‌کند که مسیر توسعه استان را با سرعت هرچه بیشتر جلو ببریم چرا که معتقدیم هرجا مردم در میدان حضور داشته‌اند به موفقیت دست پیدا کرده‌ایم.

وی در ادامه با بیان اینکه در این میان سنندج از حیث مدیریت شهرستان مثال زدنی استان است، گفت: فرماندار سنندج در کمال توانمندی و درایت و تعامل و تواضع این شهرستان را که چالش‌های زیادی هم داشته و داریم، مدیریت کرده‌اند.

استاندار کردستان عنوان کرد: همراهی بسیار خوب شورای تامین و دستگاه‌های مختلف موجب شده که نتایج خوبی در حوزه‌های اقتصادی، عمرانی، فرهنگی و غیره بگیریم به گونه‌ای که کارهایی که طی دو سال گذشته انجام شده مانند جشن وحدت و غیره در کشور نمونه و الگو و به یک گفتمان تبدیل شده است.

زارعی‌کوشا افزود: امیدواریم همه ما هرآنچه در توان داریم را بکار گیریم تا حماسه بزرگ را در انتخابات پیش‌رو رقم بزنیم، چرا که حضور حماسی مردم دست ما را برای پیگیری مطالبات استان بازتر خواهد کرد.