با حضور نماینده مردم در مجلس و شهردار یزد انجام شد؛

بررسی درخواست های مردمی محله امامشهر

نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی در معیت شهردار شهر دارالعباده یزد، مدیران منطقه یک شهرداری و مدیران دستگاه های اجرایی و خدمات رسان استان جهت بررسی مشکلات محله امامشهر در مسجد امام سجاد (ع) این محله حضور یافتند. به گزارش شهرداران و مدیریت ارتباطات و امور بین الملل […]

نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی در معیت شهردار شهر دارالعباده یزد، مدیران منطقه یک شهرداری و مدیران دستگاه های اجرایی و خدمات رسان استان جهت بررسی مشکلات محله امامشهر در مسجد امام سجاد (ع) این محله حضور یافتند.
به گزارش شهرداران و مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد
 صبح روز جمعه ۲۲ دی ماه محمد صالح جوکار نماینده مردم شریف یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی به همراه ابوالقاسم محی الدینی شهردار شهر دارالعباده یزد، مدیران منطقه یک شهرداری و مدیران دستگاه های اجرایی استان جهت بررسی مشکلات محله کوچه بیوک در مسجدامام سجاد (ع) و حسینیه علقمه امام شهر واقع در بلوار شیخ کلینی این محله حضور یافتند.
در این دیدار مردمی که با نظم و طبق یک برنامه با استقبال شهروندان مواجه شد مردم به طرح مسایل و مشکلات خود پرداخته و رسیدگی به آن را توسط نماینده مجلس شورای اسلامی خواستار شدند.

نماینده مردم یزد، اشکذر و ندوشن در مجلس شورای اسلامی و مدیران استانی و شهری هر هفته روزهای جمعه با حضور در محلات مختلف و دیدار با مردم نسبت به بررسی مسایل و مشکلات شهروندان اقدام می کنند.از جمعیت یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفری استان حدود ۷۰۰ هزار نفر در شهرستان یزد زندگی می کنند.