علیمردانی تاکید کرد؛

مترو شهرآفتاب و ساخت پردیس مسافری

مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری تهران با اشاره به ساخت یک پردیس مسافری در محدوده شهر آفتاب، گفت: سرویس‌های با مسافت طولانی از پایانه‌های جنوب و غرب(آزادی) به این پردیس منتقل می‌شود. به گزارش شهرداران و به نقل از پوریا علیمردانی، مدیرعامل سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران درباره آخرین وضعیت جا […]

مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری تهران با اشاره به ساخت یک پردیس مسافری در محدوده شهر آفتاب، گفت: سرویس‌های با مسافت طولانی از پایانه‌های جنوب و غرب(آزادی) به این پردیس منتقل می‌شود.

به گزارش شهرداران و به نقل از پوریا علیمردانی، مدیرعامل سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران درباره آخرین وضعیت جا به جایی پایانه آزادی گفت: برنامه ریزی بلندمدتی برای کم کردن بار مسافر و انتقال بخش زیادی از سرویس های با مسافت طولانی از پایانه های آزادی و جنوب انجام شده است.

وی با بیان اینکه در این راستا تفاهم نامه‌ای با شهر آفتاب در حال انعقاد است، اظهار کرد: محدوده‌ای در شهر آفتاب بر اساس طرح جامع مطالعات پایانه‌های شهر تهران در نظر گرفته شده است که در نزدیکی ایستگاه مترو شهر آفتاب قرار دارد.علیمردانی ادامه داد: به‌زودی کلنگ ساخت یک پردیس مسافری در آنجا به زمین زده می شود که بعد از آغاز کار، به تدریج جا به جایی سرویس های با مسافت طولانی از پایانه‌های جنوب و غرب(آزادی) به این پردیس انجام خواهد شد.اولین راه رفتن با خودروی شخصی است. ابتدا باید وارد آزادراه خلیج فارس شوید که از اتوبان‌های امام علی، چمران، آیت‌الله سعیدی به این بزرگراه راه دارد. ورودی مجموعه دقیقاً روبه‌روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار گرفته و به راحتی قابل دیدن است. خودروی خود را به پارکینگ اختصاصی نمایشگاه ببرید و با خیالی راحت سرگرم بازدید از آنجا شوید.