جشن باشکوه لامرد سرفراز برگزار شد

با حضور حسن غلامی و بهروز کریمی هنرمندان مطرح کشور: جشن باشکوه لامرد سرفراز برگزار شد. به گزارش شهرداران و  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر لامِرد ، جشن باشکوه لامرد سرفراز به مناسبت بزرگداشت روز و هفته شهرستان لامرد با حضور حسن غلامی کمیدین معروف کشور و بهروز کریمی پدر شعبده بازی ایران […]

با حضور حسن غلامی و بهروز کریمی هنرمندان مطرح کشور: جشن باشکوه لامرد سرفراز برگزار شد.

به گزارش شهرداران و  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر لامِرد ، جشن باشکوه لامرد سرفراز به مناسبت بزرگداشت روز و هفته شهرستان لامرد با حضور حسن غلامی کمیدین معروف کشور و بهروز کریمی پدر شعبده بازی ایران همراه با برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در سالن ورزشی شهید نعیمی لامرد برگزار شد. در این جشن حسن غلامی مجری و طنزپرداز بوشهری به بیان خاطرات طنز و اجرای استندآپ کمدی همراه با مسابقه حضوری پرداخته که با استقبال خوب مردم خونگرم لامرد واقع شد. بهروز کریمی پدر شعبده بازی ایران نیز با اجرای استندآب کمدی و شعبده بازی همراه با مسابقات حضوری شوری دیگر به این محفل بخشیده و مورد تشویق حضار قرار گرفت. شعرخوانی محمود خاتمی از شاعران بومی سرای لامردی ، اهدای جوایز و موسیقی بدون کلام نیز از دیگر برنامه های جشن لامرد سرفراز بود. این جشن به همت ستاد بزرگداشت روز و هفته شهرستان لامِرد، شهرداری و شورای اسلامی شهر لامرد و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لامِرد برگزار شده است.شما فرماندهان عزیز پایگاه های محلاّت شهر به نوعی جزئی از پیکره ی شهرداری می باشد چرا که ما و شما هر دو در خط مقدم جبهه خدمت رسانی بی منت به مردم می باشیم.
محمودی در ادامه به مشکلات مطرح شده در جلسه اشاره نمودند و افزودند: بسیاری از مشکلات مطرح شده از سوی شما عزیزان در موضوعات لکه گیری، آسفالت خیابان ها و کوچه های سطح شهر و بافت فرسوده ی محلاّت شهر، اصلاح روشنایی بلوار ها، جمع آوری سگ های ولگرد، ساماندهی خودروهای سد معبر، تکمیل پروژه ی تک لبه، جمع آوری نخاله های ساختمانی و … براساس برنامه ریزی تنظیمی در حال انجام می باشد.