بازدید جانشین شهردار لواسان از روند فعالیت پاکبانان

جانشین شهردار لواسان گفت: یکی از برکات و آثار مطلوب این بازدید ها همین است که متوجه می شویم، آیا واقعاً آن خدمات و امکاناتی که ما در شهرداری تهیه می کنیم به موقع و بهنگام ارائه می‌شود یا خیر؟ به گزارش شهرداران و روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر لواسان ساعت ۵ صبح […]

جانشین شهردار لواسان گفت: یکی از برکات و آثار مطلوب این بازدید ها همین است که متوجه می شویم، آیا واقعاً آن خدمات و امکاناتی که ما در شهرداری تهیه می کنیم به موقع و بهنگام ارائه می‌شود یا خیر؟

به گزارش شهرداران و روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر لواسان ساعت ۵ صبح امروز دوشنبه ۲۵ دیماه ۱۴۰۲ حسینی جانشین و معاون مالی اداری به اتفاق رضا یوسفی معاونت حوزه خدمات شهر شهرداری لواسان طی بازدید میدانی، در جریان روند فعالیت و مشکلات پاکبانان شهر قرار گرفتند. جانشین شهردار بیان داشت: یکی از نیروهای موثر مجموعه شهرداری، پاکبانان هستند که در طول ۲۴ ساعت بر اساس شرح وظایفی که به عهده دارند در ساعات متفاوت مشغول به انجام وظیفه هستند، در تاریکی کار می کنند و عموماً زمانی که ما سر کار هستیم، کمتر با این عزیزان در ارتباط هستیم بهمین علت از مسائل و مشکلات آنها نیز کمترباخبر می شویم. اگر ما بخواهیم از مشکلات آنها باخبر شویم، لازم است که در زمانی که مشغول به فعالیت هستند، به نزد این عزیزان برویم. امروز بصورت میدانی به تعدادی از این عزیزان سر زدیم، از کمبود تجهیزاتی که شهرداری خریداری کرده بود اما ظاهراً به درستی توزیع نشده بود اطلاع یافتیم، یا مثلاً بحث بیمه تکمیلی که دو ماه است قرارداد بسته شده و شهرداری هم سهم خود را واریز نموده اما هنوز بعضی از این همکاران ما نمی دانند که تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار دارند. حسینی در ادامه گفت: یکی از برکات و آثار مطلوب این بازدید ها همین است که متوجه می شویم، آیا واقعاً آن خدمات و امکاناتی که ما در شهرداری تهیه می کنیم به موقع و بهنگام ارائه می‌شود یا خیر؟ جانشین شهردار اظهار داشت: نظارت شهر باید در یک زمانی انجام گردد که تردد وسایل و شهروندان کمتر است، تا پاکبانان با ایمنی بیشتر بتوانند کار خود را انجام دهند، وظیفه همه همکاران ما (در مجموعه شهرداری) این است که هر چند وقت یکبار بصورت میدانی در جریان نحوه کار، به روز بودن تجهیزات و خدماتی که شهرداری به آنها می دهد باشند. همچنین تلاش مجموعه شهرداری لواسان این است که خدمات را بموقع و با کیفیت مناسب در اختیار شهروندان قرار دهد. حسینی در پاسخ به اینکه آیا برنامه ای جهت مکانیزه شدن خدمات شهر در دستور کار شهرداری است یا خیر؟ پاسخ مثبت داد و گفت: در حال حاضر یک دستگاه جاروی مکانیزه خریداری شده و در حال تجهیز می‌باشد که تا دو ماه آینده محور های اصلی همچون کمربندی و بلوار اصلی شهر را تحت پوشش قرار خواهد. وی خاطرنشان کرد: به دلیل سرعت بالای وسایط نقلیه در معابر اصلی، احتمال خطر و حادثه برای کارگر بالا می رود، به همین خاطر شهرداری لواسان نیاز به تهیه دستگاه مکانیزه را مرتفع نمود. حسینی در پایان گفت: دستگاهی که خریداری شده از پیشرفته ترین دستگاه های وارد شده به کشور است که می تواند خدمات را با کیفیت مناسب و هزینه کمتر، برای شهر ارایه نماید.