استاندار همدان:

طرح آبرسانی به همدان با تلاش جهادی در مدت پنج ماه انجام شد

استاندارهمدان با اشاره به سرعت بالای طرح آبرسانی به همدان گفت: این طرح که باید بین ۲۴ تا ۳۶ ماه اجرا می شد، با تلاش جهادی ظرف مدت پنج ماه به ثمر رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری همدان، علیرضا قاسمی فرزاد در مراسم بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی با اشاره به اختصاص هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از سوی دولت برای طرح آبرسانی به شهر همدان افزود: تصفیه خانه شهر همدان نیز به سرعت انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: تکمیل و یک خط ۱۶ کیلومتری که سه ماه برای انجام آن لازم بود و در آن خط آب شرق و غرب همدان به هم وصل می شد، ظرف یک ماه به پایان رسید.

قاسمی فرزاد با قدردانی از رئیس جمهور، وزرا و معاونان، قرارگاه خاتم الانبیا و همچنین آب منطقه ای همدان و آب و فاضلاب همدان که نقش ویژه ای در به ثمر نشستن این ابرطرح داشتند اظهار داشت: همچنین از همکاری کشاورزان برای حفر ۷۰ چاه آب و تامین آب شرب مورد نیاز شهر همدان بادی قدردانی کرد.

استاندار همدان با اشاره به اینکه شهید رجایی مردی پرتلاش و خدا ترس بود افزود: منش و رفتار شهید رجایی را باید در کار و فعالیت الگو و اسوه خود قرار دهیم.

وی مساله مردمداری و بهره وری را مورد تاکید دولت دانست و ادامه داد: شعار امسال رهبر معظم انقلاب به نام «تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین» و همچنین بهره وری در ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی استان همدان لحاظ شده است.

قاسمی فرزاد با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع همواره به عنوان یک اصل مورد توجه بوده به خصوص زمانی که دشمنان سعی بر ایجاد نارضایتی دارند تاکید کرد: برای رضایت عمومی در کنار خلاقیت و نوآوری برای رسیدن به اهداف متعالی سازمانی باید تلاش و جدیت داشت.

وی گفت: دشمن تلاش می کند وحدت و انسجام را در بین مردم از بین ببرد و بین اقوام، گویش ها، زبانها و همچنین بین مردم و مسئولان اختلاف ایجاد کند.

استاندار همدان عملکرد دستگاههای اجرایی استان را قابل تقدیر دانست و افزود: برخی دستگاههای استانی در ارزیابی عملکرد تلاش بیشتری داشته اند که رتبه بندی شده و از آنها قدردانی می شود.

قاسمی فرزاد برنامه یکساله ابلاغی به شهرستانها و رهنمودهای رییس جمهور در سفر به همدان را از دیگر ملاکهای ارزیابی دستگاههای اجرایی استان در سال آینده خواند.

169962071.jpg