• تاریخ : یکشنبه - ۶ - اسفند - ۱۴۰۲
 • ساعت :

  ضرورت هم افزایی دستگاه‌های مختلف شهرداری در راستای توسعه ورزش شهروندی

  شمس‌احسان بر ضرورت هم افزایی دستگاه‌های مختلف شهرداری برای توسعه ورزش شهروندی تأکید کرد و اظهار داشت: همه ساختارهای شهرداری باید شهر را برای ورزش همگانی مناسب و مهیا کنند و در این حوزه سیاستگذار سازمان ورزش است.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران زهرا شمس‌احسان عضو و رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از جشنواره تفریحی ورزشی سازمان ورزش شهرداری تهران بر ضرورت هم افزایی دستگاه‌های مختلف شهرداری برای توسعه ورزش شهروندی تأکید کرد و اظهار داشت:  همه ساختارهای شهرداری باید شهر را برای ورزش همگانی مناسب و مهیا کنند و در این حوزه سیاستگذار سازمان ورزش است.

  رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: برای مثال اگر معاونت خدمات شهری نسبت به نصب وسایل ورزشی در بوستان ها اقدام می کند، باید در خصوص جنس وسایل، جاگذاری وسایل و … با سازمان ورزش هماهنگ باشند، در راستای توسعه جاده های تندرستی ، ایجاد پیست های دوچرخه سواری و … نیز سایر معاونت ها باید با سازمان ورزش تعامل ، هماهنگی وهمکاری لازم را داشته باشند.

  شمس‌احسان با بیان اینکه باید جایگاه سیاستگذار مشخص شود تا امکان پایش، رصد و نظارت دقیق  فعالیت ها  وجود داشته باشد، گفت:  سازمان ورزش شهرداری تهران گام‌های رو به جلویی در راستای اجرای سیاست های ۱۶گانه کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران برداشته است اما هنوز کافی نیست و ما انتظار داریم این اقدامات به صورت یک فرآیند مستمر در مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران به منصه ظهور برسد.

  وی با تاکید بر اینکه جهت بهره‌برداری مجموعه‌های ورزشی تحت پوشش شهرداری تهران نظام‌نامه‌ای تهیه و ابلاغ خواهد شد، گفت: سهم و نقش هر یک از مناطق ۲۲ گانه، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه مشخص است و سازمان ورزش با سیاست گذاری، برنامه ریزی و ارزیابی  تمامی مجموعه های ورزشی تحت پوشش شهرداری تهران اعم از مناطق ۲۲ گانه، سازمانها و شرکت های تابعه را  با همکاری بخش های مذکور،  مدیریت می کند و امیدوارم با ابلاغ این نظامنامه،  وضعیت بهره برداری ،  کیفیت خدمات ورزشی و رضایت شهروندان از نحوه ارائه خدمات ، افزایش یابد.

  نوشته های مشابه

  دسترسی به بیمارستان البرز و بازگشایی معبر شبنم
  اسفند 3, 1402

  دسترسی به بیمارستان البرز و بازگشایی معبر شبنم

  بازگشایی معبر شبنم ۷ دسترسی به بیمارستان البرز را تسهیل می‌کند افتتاح کنار گذر بیمارستان البرز کرج رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: با بازگشایی مسیر اتصال خیابان شبنم ۷ باغستان غربی به بیمارستان تامین اجتماعی البرز شاهد تردد راحت‌تر شهروندان کرجی به سمت بیمارستان خواهیم بود. به گزارش شهرداران و  پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی […]

  پیشنهاد پروژه های شاخص گردشگری استان یزد
  اسفند 3, 1402

  پیشنهاد پروژه های شاخص گردشگری استان یزد

  به گزارش شهرداران و رئیس کمیسیون گردشگری، میراث فرهنگی، صنایع دستی و روابط بین‌الملل مطرح کرد: برای سومین بار از کشور ایران و بعد از تبریز و همدان امسال شهر یزد سومین شهری است که در در هفدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته، پایتخت گردشگری کشورهای عضو آسیا معرفی شد. بی بی فاطمه حقیرالسادات رئیس […]

  جهاد تبیین در شهرداری کرج
  بهمن 30, 1402

  جهاد تبیین در شهرداری کرج

  شورای اسلامی شهر کرج

  ارسال دیدگاه

  مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  برو بالا