بیست و هفتمین جلسه ملاقات مردمی در منطقه ۱۲ انجام شد؛

رسیدگی به درخواست های شهروندان توسط شهردار منطقه۱۲

رسیدگی شهردار منطقه به مشکلات و درخواست های شهروندان بیست و هفتمین جلسه دیدار مردمی شهردار منطقه ۱۲ با شهروندان قلب طهران، صبح امروز ۲۵ دی ١۴٠٢ در دفتر شهردار برگزار شد و رسیدگی به پرونده‌های شهری در دستور کار قرار گرفت. به گزارش شهرداران و روابط‌عمومی شهرداری منطقه ۱۲؛ ملاقات مردمی وحیدرضا انارکی محمدی […]

رسیدگی شهردار منطقه به مشکلات و درخواست های شهروندان
بیست و هفتمین جلسه دیدار مردمی شهردار منطقه ۱۲ با شهروندان قلب طهران، صبح امروز ۲۵ دی ١۴٠٢ در دفتر شهردار برگزار شد و رسیدگی به پرونده‌های شهری در دستور کار قرار گرفت.
به گزارش شهرداران و روابط‌عمومی شهرداری منطقه ۱۲؛ ملاقات مردمی وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه شهردار منطقه۱۲ با حضور معاون شهرسازی ، رئیس اداره بازرسی، رئیس اداره حراست و رئیس اداره املاک و اجرای احکام در دفتر شهردار منطقه برگزار شد.
در این دیدار به پرونده‌های شهروندان قلب طهران با موضوعات ، شهرسازی ، اجرای احکام و املاک رسیدگی و دستورات لازم برای رفع و تسریع مطالبات مردمی صادر شد.
رسیدگی به درخواست ها و مشکلات مردمی و تکریم ارباب رجوع در حوزه شهری که ارتباط مستقیم و تنگاتنگ نیز با وظایف شهرداری به عنوان یک دستگاه اجرایی و خدمات‌رسان دارد، در اولویت وظایف و اهداف شهرداری قلب طهران قرار دارد، در همین راستا دیدار هفتگی انارکی محمدی با شهروندان به صورت مستمر و منظم برگزار می‌شود.
شایان ذکر است؛ شهروندان می‌توانند برای درخواست ملاقات به صورت حضوری به شهردار منطقه۱۲ شهرداری منطقه ۱۲، واحد روابط عمومی مراجعه کنند.ز مناطق قدیمی شهری در مرکز تهران است. از شمال به خیابان انقلاب، از غرب به خیابان حافظ و خیابان وحدت اسلامی و از جنوب به خیابان شوش و از شرق به خیابان ۱۷ شهریور و اتوبان شهید محلاتی محدود می‌شود.