ششمین قرار خدمت از دور دوم قرارهای خدمت شهرداری تبریز در منطقه ۵ برگزار می‌شود

معاون هماهنگی امور مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری تبریز از برگزاری ششمین قرار خدمت از دور دوم قرارهای خدمت شهرداری تبریز با محوریت بررسی مصوبات دوره قبل، ملاقات مردمی و بازدید از محلات در منطقه ۵ خبر داد.

به گزارش شهریار، مهدی یوسفی در جلسه توجیهی برگزاری قرار خدمت در منطقه ۵ تبریز اظهار کرد: شانزدهمین قرار خدمت شهرداری تبریز و ششمین قرار خدمت از دور دوم قرارهای خدمت شهرداری تبریز در شهرداری منطقه پنج  برگزار می‌شود.

وی افزود: بخش اول قرار خدمت، دیدار چهره به چهره همکاران و پرسنل شاغل در منطقه پنج با شهردار تبریز است که مسائل و مشکلات خود را مطرح خواهند کرد.

یوسفی ادامه داد: در ادامه جلسه، اطلاعات جامعی از عملکرد شهرداری منطقه پنج در خصوص مصوبات دور اول قرار خدمت به همراه گزارش تشریح  اقدامات عمرانی انجام یافته در پروژه ها، ارائه می‌شود.

معاون هماهنگی امور مناطق شهردار تبریز اضافه کرد: دیدار عمومی با شهروندان ساکن در سطح منطقه پنج  و سپس حضور در منزل یکی از نخبگان علمی، ورزشی، قرآنی و فرهنگی به همراه شهردار تبریز برنامه‌های بعدی  قرار خدمت شهرداری تبریز در هفته جاری است.

یوسفی یادآور شد: بخش آخر دومین قرار خدمت شهرداری منطقه ۵، حضور در پنج محله چالش‌برانگیز این منطقه به همراه اعضای شورای اسلامی شهر تبریز خواهد بود.

پیش از این، دور نخست قرار خدمت در تمامی مناطق دهگانه شهرداری تبریز در راستای احصای مشکلات موجود و دیدار با اقشار مختلف مردمی برگزار شده بود و دور دوم قرار خدمت نیز با محوریت حضور در محلات در مناطق ۷ و ۴ و ۸ و ۶ و ۱ برگزار شده است.