حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه در شهرداری دلبران

حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه در شهرداری دلبران به گزارش شهرداران و  پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران صبح امروز سرهنگ پاسدار صادق جمالی فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان قروه با حضور در شهرداری دلبران با شهردار و کارکنان این شهرداری دیدار و گفتگو کردند. سرهنگ جمالی در این دیدار ضمن عرض […]

حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه در شهرداری دلبران به گزارش شهرداران و  پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران صبح امروز سرهنگ پاسدار صادق جمالی فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان قروه با حضور در شهرداری دلبران با شهردار و کارکنان این شهرداری دیدار و گفتگو کردند. سرهنگ جمالی در این دیدار ضمن عرض خداقوت خدمت شهردار و کارکنان شهرداری دلبران در جریان آخرین اقدامات شهرداری دلبران در زمینه های مختلف از جمله عمرانی ، فرهنگی ، اجتماعی ، خدماتی و … قرار گرفتند . همچنین در این دیدار دو طرف بر همکاری دو جانبه شهرداری و ناحیه مقاومت سپاه قروه در راستای اجرای برنامه های فرهنگی ، نشاط اجتماعی خصوصا همکاری بسیج سازندگی سپاه در بحث فعالیت ها و اقدامات محرومیت زدایی و سازندگی تأکید کردند. شهردار دلبران نیز ضمن تقدیر از خدمات شایسته سپاه پاسداران در شهر دلبران آمادگی مجموعه شهرداری را برای هرگونه همکاری در بحث ارائه خدمات شایسته ای که در شأن شهروندان عزیز باشد را اعلام نمودند.

مهم‌ترین فعالیت‌هایی که برای مدیریت شهری تعریف شده موضوعات فرهنگی است، افزود: مباحث فرهنگی دغدغه حوزه مدیریت شهری بوده و تعامل با سپاه و بسیج در راستای برگزاری کلاس های آموزشی و فرهنگی و ارتقا رضایت شهروندان در برنامه کاری ما قرار دارد. با همکاری منسجم و تعامل هدفمند با سپاه در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی، در ایجاد امنیت پارک های محله ای می توانیم از تمام ظرفیت‌های مجموعه سپاه و بسیج در مسیر خدمت رسانی به مردم استفاده کنیم.