معاون خدمات شهری شهرداری سنندج عنوان کرد؛

آماده‌باش کامل ستاد برفروبی شهرداری سنندج

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی و صدور هشدارهایی در این زمینه، ۱۵۰ دستگاه ماشین‌آلات و ۳۰۰ نیروی ستاد برفروبی شهرداری از روز پنج‌شنبه در آماده‌باش کامل هستند. به گزارش شهرداران و  ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری سنندج، عرفان فتحی اظهار کرد: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی در […]

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی و صدور هشدارهایی در این زمینه، ۱۵۰ دستگاه ماشین‌آلات و ۳۰۰ نیروی ستاد برفروبی شهرداری از روز پنج‌شنبه در آماده‌باش کامل هستند.

به گزارش شهرداران و  ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری سنندج، عرفان فتحی اظهار کرد: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی در زمینه بارش برف و باران ۱۵۰ دستگاه ماشین‌آلات و ۳۰۰ نیروی ستاد برفروبی شهرداری سنندج از روز پنج‌شنبه گذشته در آماده‌باش کامل هستند.

وی افزود: به دستور شهردار سنندج در راستای خدمات‌رسانی بهتر به شهروندان تمام امکانات و تجهیزات مجموعه شهرداری در قالب ستاد برفروبی پای کار آمده و از ظرفیت بخش خصوصی نیز استفاده می‌شود.فتحی گفت: احصای ۵۲ نقطه حادثه‌خیز و آبگیر از اقدامات بسیار خوب شهرداری سنندج طی سال‌جاری بود که با تاکید شهردار ۳۲ نقطه آن رفع شده و مابقی نیز در دستور کار قرار دارد.معاون خدمات شهری شهرداری سنندج خاطرنشان کرد: به دلیل اقدامات و تدابیر در زمینه هدایت آب‌های سطحی، طی چند روز اخیر هیچ مورد آبگرفتگی در سنندج اتفاق نیفتاده است.

فتحی ادامه داد: معابر اصلی و نقاط حادثه‌خیز، اماکن امدادی، خدماتی و خیابان‌های اصلی و شریانی است.معاون خدمات شهری شهرداری سنندج اضافه کرد: با توجه به گستردگی سطح شهر و با هدف خدمات‌رسانی بیشتر به شهروندان نسبت به سال گذشته ماشین‌آلات افزایش یافته است.