سارق به عنف طلاجات از بانوان در شیراز به دام پلیس افتاد

فرمانده انتظامی شیراز از شناسایی و دستگیری سارق به عنف طلاجات خبر داد که باعث رعب و وحشت برای خانم‌ها شده بود. سرهنگ “فرج شجاعی” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در پی تماس خانمی جوان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه فردی ناشناس قصد داشت در خیابان با قیچی […]

فرمانده انتظامی شیراز از شناسایی و دستگیری سارق به عنف طلاجات خبر داد که باعث رعب و وحشت برای خانم‌ها شده بود. سرهنگ “فرج شجاعی” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در پی تماس خانمی جوان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه فردی ناشناس قصد داشت در خیابان با قیچی النگوهای من را سرقت کند که موفق نشد، بلافاصله ماموران کلانتری ۲۱ کوی زهرا به محل اعزام و بررسی موضوع را دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد سارق با همین شیوه و شگرد در دیگر نقاط شهر اقدام به سرقت‌ طلاجات کرده است. فرمانده انتظامی شیراز ادامه داد: ماموران کلانتری تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند مخفیگاه سارق را شناسایی و وی را در یک عملیات ضربتی دستگیر کنند.

سرهنگ “شجاعی” با بیان اینکه متهم در بازجویی اولیه تاکنون به ۶ فقره سرقت طلاجات از بانوان اعتراف کرد، گفت: پس از بازرسی از مخفیگاه وی دو دستگاه موتورسیکلت سرقتی، تعدادی گوشی موبایل و باند و ضبط خودرو، ابزار آلات سرقت و مقدار تقریبی ۲ گرم مواد مخدر از نوع شیشه کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه سارق برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد، از شهروندان خواست: به توصیه‌های پلیس در پیشگیری از سرقت توجه کنند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک آن را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.