در مسجد الزهرا(س) دیدار مردمی شهردار منطقه ۱۲ برگزار شد

دیدار مردمی شهردار منطقه ۱۲ در مسجد الزهرا(س) وحیدرضا انارکی محمدی شهردارمنطقه ۱۲ با حضور در مسجد الزهرا (س) واقع در ناحیه ۳ ضمن دیدار و گفت‌وگو با شهروندان و نمازگزاران، دستور رسیدگی به درخواست‌های شهری شهروندان را صادر کرد. به گزارش شهرداران  و  روابط‌عمومی شهرداری منطقه۱۲؛ وحیدرضا انارکی محمدی در این دیدار که در […]

دیدار مردمی شهردار منطقه ۱۲ در مسجد الزهرا(س)
وحیدرضا انارکی محمدی شهردارمنطقه ۱۲ با حضور در مسجد الزهرا (س) واقع در ناحیه ۳ ضمن دیدار و گفت‌وگو با شهروندان و نمازگزاران، دستور رسیدگی به درخواست‌های شهری شهروندان را صادر کرد.
به گزارش شهرداران  و  روابط‌عمومی شهرداری منطقه۱۲؛ وحیدرضا انارکی محمدی در این دیدار که در مسجد الزهرا (س) انجام شد، عنوان کرد: مهمترین اولویت این منطقه خدمت رسانی به مناطق کم برخوردار است.

شهردار منطقه ۱۲ با تأکید بر اهمیت پاسخ‌گویی به مطالبات مردمی گفت: برگزاری ملاقات مردمی موجب کاهش فاصله بین مسئولین و مردم می‌شود و رسیدگی به درخواست‌های شهروندان به طور مستقیم موجب تسریع در روند اجرای کار است.

وی، رسیدگی به مشکلات شهروندان محلات کم برخوردار را در اولویت منطقه برشمرد و گفت: رفع مشکلات عمرانی، ترافیکی و فرهنگی با همکاری حوزه‌های مربوطه اجرای خواهد شد و کاستی‌ها و کمبودهای موجود در محله‌های کم برخوردار با اجرای پروژه‌های مناسب و متعدد جبران خواهد شد.

شهردار منطقه ۱۲ با اشاره به اینکه خدمتگزاری به مردم فرصتی ارزشمند است، گفت: تعامل و حضور مداوم مدیران و عوامل مدیریت شهری بین شهروندان و قرار گرفتن در کنار آن‌ها باعث دلگرمی شهروندان و انعکاس هرچه بهتر درخواست‌های شهروندان و اقدامات شهرداری‌خواهد شد.