دیدار شهردار تبریز با خانواده معظم دو شهید والامقام دفاع مقدس

شهردار تبریز به همراه سه عضو شورای اسلامی شهر تبریز با خانواده معظم شهیدان والامقام اکبر پاشایی ومجید موسایی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش شهریار، یعقوب هوشیار عصر امروز به همراه حجت‌الاسلام سید کاظم زعفرانچیلر، یاسین بجانی و حکیمه غفوری از اعضای شورای اسلامی شهر در دیدارهای جداگانه‌ای با خانواده شهیدان والامقام اکبر پاشایی ومجید موسایی دیدار و گفتگو کرد.

شهردار تبریز در این دیدارها، شهادت را توفیقی الهی برای بندگان خاص و برگزیدگان مکتب اسلام معرفی کرده و اظهار کرد: عزت و اقتدار انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثمره خون پاک شهیدان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است.

یعقوب هوشیار افزود: جریان خون پاک شهدا در رگ‌های این ملت بزرگ، نظام مقدس جمهوری اسلامی را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار داده و نظام سلطه جهانی را به وحشت انداخته است.

وی ادامه داد: خانواده‌های معظم و معزز شهدا صاحبان واقعی این انقلاب و نظام و ولی‌نعتمان مدیران کشور هستند و قطع به یقین مطالبات آنها نیز در راستای آرمان‌های امام راحل (ره) و اشاعه فرهنگ انقلابی و جهادی خواهد بود و ما به عنوان مدیریت شهری از این مطالبات استقبال می‌کنیم

.

شهردار تبریز در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مدیریت شهری تبریز خود را ملزم به معرفی یکایک شهدای هشت سال دفاع مقدس به نسل جوان و نوجوان می‌داند و در این راه تمام توان و ظرفیت خود را به‌کار خواهد بست.

هوشیار یادآور شد: علاوه بر اینکه بنده به همراه اعضای محترم شورای اسلامی شهر هر هفته در منزل خانواده دو شهید والامقام حضور می یابیم، سایر مدیران شهرداری نیز موظف‌اند به صورت مستمر و هفتگی در منازل خانواده های شهدا حضور یابند.

در پایان این دیدارها، شهردار تبریز با اهدای لوح‌های جداگانه‌ای از خانواده شهیدان والامقام اکبر پاشایی ومجید موسایی قدردانی کرد.

شهید اکبر پاشایی متولد بیست و سوم دی ماه سال ۱۳۴۷ در تبریز در تاریخ بیست و پنجم دی ماه ۱۳۶۵ در منطقه شلمچه و عملیات کربلای ۵ به شهادت رسید و شهید مجید موسایی متولد یکم اسفند ۱۳۴۹ در تاریخ دوازدهم اسفند ۱۳۶۹ در پیرانشهر به درجه رفیع شهادت نائل آمد.