دیدار امام جمعه شهر اندیشه با شهردار و اعضای شورای اسلامی

امام جمعه شهر اندیشه با شهردار و اعضای شورای اسلامی دیدار کردند.

به گزارش شهرداران، به نقل از اداره روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری اندیشه ، حجت الاسلام بابائیان امام جمعه شهر اندیشه با حضور در شهرداری ضمن دیدار با  بهروز کاویانی شهردار از نزدیک به بیان موضوعات مهم شهر اندیشه و ادامه خدمت رسانی مطلوب به شهروندان اشاره نمود.

امام جمعه شهر اندیشه در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش‌های مجموعه مدیریت شهری اندیشه در برگزاری مراسمات و مناسبت های ملی و انقلابی و همکاری های شهرداری در ادامه این راه و برنامه ریزی فرهنگی و اجرای نقشه راه تعیین شده در سال ۱۴۰۲ تاکید نمود.

شهردار اندیشه همچنین در این دیدار با اشاره به حمایت های معنوی امام جمعه تصریح کرد: اجرای برنامه های فرهنگی و تمرکز بر درست برگزار شدن آن یکی از حساسیت های مجموعه شهرداری است و خوشبختانه با وجود مدیران متخصص و کارکنانی سختکوش شاهد اجرای این برنامه ها به صورت متفاوت تر نسبت به سالهای گذشته  در سال جاری خواهیم بود.

در ادامه الهام افراشته رئیس شورای اسلامی اندیشه نیز یکی از اهداف مهم مجموعه مدیریت شهری اندیشه را تمرکز بر ارتقای برنامه‌های مختلف فرهنگی ورزشی دانست و افزود: تعامل با مسئولین شهری و شهرستانی یکی از اولویت‌های اصلی همکارانم در شورای اسلامی است و با این خط مشی خوشبختانه توانسته ایم اقدامات تاثیرگذاری در حوزه فرهنگی و اجتماعی شهر اندیشه داشته باشیم.