در شهرداری نهبندان

حضور کارشناسان دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان جنوبی

کارشناسان دفتر امور شهری و شوراهای استانداری از روند اجرایی پروژه های شهرداری بازدید و این برنامه ها را مورد سنجش و ارزیابی قرار دادند .

حضور کارشناسان دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان جنوبی در شهرداری نهبندان

به گزارش شهرداران، به نقل از روابط عمومی شهرداری نهبندان کارشناسان دفتر امور شهری و شوراهای  استانداری از روند اجرایی پروژه های شهرداری بازدید و این برنامه ها را مورد سنجش و ارزیابی قرار دادند .

در این بازدید  و حضور کارشناسان دفتر امور شهری استانداری، ضمن حضور در واحدهای امور اداری ، امور مالی و درآمد ، روابط عمومی و عمران , فضای سبز و خدمات شهری و نقلیه موتوری شهرداری ، در بازدید میدانی در جریان جزئیات خدمات رسانی و پیشرفت پروژه های عمرانی از جمله ؛ بهسازی پارک بسیج ، مجموعه های بازی و ورزشی پارک ها ، فضای سبز شهری ، پارک بانوان ، سالن های گلخانه و نهالستان ، وضعیت نظافت و جمع آوری زباله های شهری ، سایت دفن زباله ، وضعیت بازار روز و دست فروشان ، کارخانه آسفالت و شن شویی ، کارگاه تولیدات بتنی ، آماده سازی سایت مسکن مهر ، ایستگاه آتش‌نشانی، گرمخانه ، غسالخانه، رستوران استخری و … قرار گرفتند .

در پایان این بازدید دکتر بختیاری شهردار نهبندان گزارش کاملی از برنامه ها و اقدامات انجام گرفته و در دست اقدام شهرداری ، در حوزه های عمرانی ، خدماتی و سرمایه گزاری ارائه نمودند .