استاندار کردستان

جوانان کردستانی در دام فریب رسانه‌ای معاندان نیفتند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، اسماعیل زارعی کوشا ضمن ابراز همدردی عمیق با خانواده مرحومه مهسا امینی و همه مردم استان، گفت: مسئولان عالی‌رتبه کشور و روسای قوا به مسئله ورود کرده و دستور پیگیری‌های لازم را صادر کرده‌اند، بنابراین باید منتظر اعلام نظر تخصصی مراجع ذیصلاح ماند. وی با بیان اینکه برخی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، اسماعیل زارعی کوشا ضمن ابراز همدردی عمیق با خانواده مرحومه مهسا امینی و همه مردم استان، گفت: مسئولان عالی‌رتبه کشور و روسای قوا به مسئله ورود کرده و دستور پیگیری‌های لازم را صادر کرده‌اند، بنابراین باید منتظر اعلام نظر تخصصی مراجع ذیصلاح ماند.
وی با بیان اینکه برخی جریانات داخل و خارج کشور مترصد استفاده از فضای پیش آمده و سوء استفاده از احساسات جوانان و نوجوانان هستند، یادآوری کرد: دشمنان همواره منتطر ایجاد فرصتی برای سوءاستفاده و عرض اندام هستند و همیشه نیز سرشان به سنگ خورده است.
زارعی کوشا اضافه کرد:از دست دادن یک هموطن و هم استانی برای همه ما دشوار است اما استفاده ابزاری از جانباختن آن مرحومه برای مقاصد و اغراض دیگر کاملا نکوهیده، ناپسند و ضد انسانی است.
استاندار کردستان در ادامه اظهار داشت: بنا بر اطلاعات موثق گروهک‌های معاند با استفاده از سلاح گرم در پی کشته سازی هستند که در این زمینه لازم است مردم عزیز کما فی السابق کاملا هوشیار باشند.
زارعی کوشا با بیان اینکه تاکنون ۳ نفر در حوادث مربوط به ناآرامی ها به صورت مشکوک کشته شده‌اند، به صراحت گفت: بر اساس نطر پزشکی قانونی و کارشناس سلاح، شخصی که در دیواندره مورد اصابت گلوله قرار گرفته از نزدیک و با استفاده از سلاح و فشنگ جنگی و از فاصله نزدیک و از پشت سر صورت گرفته است و محرز است که متاسفانه وی توسط عناصر ضد مردمی و ضد انقلاب جان باخته است.
استاندار کردستان به هجمه رسانه‌ای بی سابقه دشمنان برای ایجاد آشوب در استان نیز گریزی زد و گفت:تدارکات رسانه‌ای بیگانگان در ماجرای جانباختن مرحومه مهسا امینی حتی به نسبت حوادث و نا آرامی‌های سال‌های ۸۸ و ۹۸ بی سابقه بوده است.
نماینده عالی دولت در کردستان به برهم زنندگان امنیت استان نیز هشدار داد و گفت: به هیچ وجه اجازه نمی‌دهیم به امنیت و آرامش استان خدشه‌ای وارد شود و با دشمنان و معاندان با قاطعیت و با صلابت برخورد خواهیم کرد و اجازه تعرض به نفوس و اموال مردم و بازی کردن با امنیت جامعه را نمی دهیم.
وی با بیان اینکه استان کردستان در آستانه جهش در حوزه عمرانی و اقتصادی است و عزم دولت در این راستا کاملا جزم است، از مردم استان درخواست کرد به سمپاشی های رسانه‌ای دشمنان و معاندان توجه نکنند و منافع استان را به هر چیز دیگری ترجیح دهند.