جلسه ملاقات مردمی شهرداری لواسان برگزار شد

سومین جلسه ملاقات مردمی شهرداری لواسان در راستای تکریم ارباب رجوع در ساختمان مرکزی شهرداری برگزار شد.

به گزارش شهرداران، به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر لواسان، سومین جلسه ملاقات مردمی شهرداری لواسان در راستای تکریم ارباب رجوع  با حضور سید علی حسینی سرپرست شهرداری لواسان، در ساختمان مرکزی شهرداری برگزار شد.

صبح امروز سه شنبه ۲۲ اسفند ماه ۱۴۰۲ سومین جلسه ملاقات مردمی با حضور سید علی حسینی سرپرست شهرداری لواسان، عباسی مسئول بازرسی، کیانی مسئول پیگیری امور، یوسفی معاونت حوزه خدمات شهری، صادقی مسئول حقوقی و حق بیان مسئول شهر سازی شهرداری لواسان در سالن جلسات آفتاب شهرداری لواسان برگزار شد.

در این جلسه به درخواست بیش از بیست ارباب رجوع پاسخ داده شد که بیشترین مورد آن مربوط به حوزه شهر سازی بود.

برگزاری ملاقات مردمی با توجه به پیچیدگی برخی مطالبات و مشکلات شهروندان در حوزه های شهری موجب می گردد که به تسریع در فرایند پرونده ها کمک شایانی نماید.

جلسه ملاقات مردمی شهردار لواسان روزهای سه شنبه هر هفته و در راستای خدمت رسانی به شهروندان و تکریم ارباب رجوع برگزار می شود و در آن شهروندان به صورت مستقیم مشکلات و درخواستهای خود را با مدیریت شهری و معاونین مطرح می نمایند همچنین به اطلاع شهروندان محترم می رساند، برای ثبت وقت ملاقات مردمی، شهروندان محترم می توانند از طریق www.lavasan.ir اقدام نمایند.