جشن روز کارگر با حضور خانواده های کارکنان شهرداری لاهیجان برگزار شد

همزمان با هفته کار و کارگر مراسم جشنی با حضور خانواده های کارکنان شهرداری لاهیجان برگزار شد.

به گزارش شهرداران، اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان این مراسم با حضور روح الله بخشی نژاد، سرپرست فرمانداری، اعضای شورای تأمین، بخشداران رودبنه و بخش مرکزی، رییس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی، رییس اداره تأمین اجتماعی، رضا زنده دل، شهردار، محمد ایدرم رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، معاونان، مدیران، کارگران، کارمندان و خانواده های کارکنان شهرداری لاهیجان برگزار شد.

رضا زنده دل، شهردار لاهیجان در این مراسم از کارگران شهرداری برای کمک به مدیریت شهری قدردانی کرد و افزود: از کارگران و کارکنان شهرداری برای همه زحماتی که انجام می دهند، قدردانی می نمایم.

وی گفت: مدیریت شهری لاهیجان در دوره ششم شورای شهر بحث توجه به معیشت کارگران و کارکنان را در دستور کار قرار داد زیرا معتقد بودیم شهرداری لاهیجان با رتبه ای که در استان به عنوان یکی از شهرداری های مطرح دارد نباید در بحث معیشت و نیروی انسانی دچار مشکل باشد.

زنده دل اضافه کرد: نیروی انسانی به عنوان سرمایه یک سازمان بوده و ما توجه به سرمایه های خود را در اولویت قرار دادیم و با مدیریت امور مالی، پرداخت به موقع حقوق، مزایا و اضافه کار را اجرا کرده و توانستیم قول های داده شده را انجام داده و در ادامه با اجرای پروژه های عمرانی برای توسعه و آبادانی شهر لاهیجان و جلب رضایت شهروندان تلاش کردیم.

شهردار لاهیجان افزود: در مقابل از کارگران و کارکنان شهرداری انتظار داریم در اجرای برنامه ها و اهدافی که تعیین کردیم کمک حال ما باشند و دست ما را بگیرند و همدل و همراه با ما بوده تا بتوانیم در پایان این دوره کارنامه قابل قبولی برای مردم ارائه داده و بتوانیم شهر لاهیجان را به مراتب بالاتری برسانیم.

زنده دل گفت:  از فرماندار و اعضای شورای تأمین و اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان هم که همیشه به ما کمک کردند و با مصوبات خود در جهت حمایت از پرسنل و معیشت کارکنان و اجرای پروژه های عمرانی همراه ما بودند، قدردانی می نمایم.

محمد ایدرم رییس شورای اسلامی شهر لاهیجان هم در این مراسم، از زحمات کارگران شهرداری که در طول سال به مردم خدمت رسانی می کنند قدردانی کرد.

وی با قدردانی از اجرای پروژه های عمرانی و برنامه های  فرهنگی اجرا شده توسط شهرداری لاهیجان، از زحمات رضا زنده دل، شهردار لاهیجان و حمایت های مسئولان شهرستان قدردانی کرد.

روح الله بخشی نژاد، سرپرست فرمانداری لاهیجان هم در این مراسم با تبریک هفته کارو کارگر از تلاش های کارگران قدردانی کرد.

اجرای موسیقی سنتی و نمایش طنز و مسابقه از دیگر بخش های جشن روز کارگر شهرداری لاهیجان بود.