برگزاری مسابقات ورزشی بین‌المللی، گامی بزرگ برای معرفی تبریز

رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز برگزاری مسابقات ورزشی بین المللی را گامی بزرگ برای معرفی تبریز در اذهان عمومی و خارج از کشور قلمداد کرد.

به گزارش شهریار، پرویز هادی در نشست کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز با تاکید بر اینکه حوزه ورزش در جامعه جایگاه بالایی داشته و قدرت ورزش در جامعه نمود بارزی دارد، خاطرنشان کرد: با توجه به این مساله موضوع ورزش باید در اولویت برنامه های شهرداری تبریز باشد.

وی با اشاره به تاکیدات شهردار کلانشهر تبریز در خصوص اهمیت ورزش در جامعه، ادامه داد: دغدغه همه ما شهر، شهروندان و زیرساخت های شهری است و باید موضوع توجه به ورزش در جامعه نهادینه شود.
رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به موضوع طرح برگزاری مسابقات بین المللی در تفرجگاه عون بن علی بیان کرد: در این راستا باید جلسه ای با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان، شهردار کلانشهر تبریز و اعضای کمیسیون برگزار شده و موضوع و برنامه های مطرح شده به طور کامل بررسی و تصمیم گیری شود تا مسابقات به صورت مناسب و در شان تبریز برگزار شود.
هادی خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات بین المللی گامی بزرگ برای معرفی تبریز در اذهان عمومی و خارج از کشور بوده و با توجه به این موضوع باید گام های مناسبی در برگزاری این مسابقات برداشته شود.