ایمن‌سازی کمربندی جنوب شیراز

رئیس کمیسیون حمل ونقل و ترافیک و عمران شهرداری شیراز گفت: برای ایمن‌سازی کمربندی جنوب شیراز در اولویت شهردار قرار دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، علی اکبر سلطانی در نشست خبری  اظهار کرد: برای ایمن سازی کمربندی جنوب شیراز، عملیات اجرایی تعهداتی که مربوط به شهرداری شیراز بوده از سه ماه گذشته آغاز شده است و ایمن سازی این کمربندی در اولویت شهردار منتیراز را .

وی افزود: با استانداری برای تعیین تکلیف محورهای این کمربندی به زودی نشستی خواهیم داشت و امیدواریم تا یک ماه آینده اقدامات لازم با حضور شهردار جدید و کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر شیراز در این خصوص به انجام برسد.

به گفته سلطانی؛ در حوزه قطار شهری شیراز تکمیل و بهره برداری از  خط ۲ مترو در سال جاری در اولویت قرار گرفته و طرح مطالعات جامع شهر شیراز هم در حال بررسی و جمع بندی است.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک و عمران شورای اسلامی شهر شیراز بیان کرد: با تصویب طرح حمل و نقل همگانی یا ۷۷۷ نحوه توزیع امکانات حمل و نقل عمومی بررسی و مطالعه خواهد شد و امیدواریم تا پایان سال تصویب شود.

وی ادامه داد: برای توسعه پروژه های حوزه عمرانی و گردشگری شهری سه تفاهم نامه به ارزش ۱۷ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان با سه شرکت بزرگ منعقد شده است.

سلطانی با اشاره به اجرای تقاطع جام جم هم گفت: امیدواریم مدیرکل جدید صدا و سیمای فارس همکاری بیشتری در اجرای این تقاطع داشته باشد.