احداث ۳۰ بوستان تفریحی در کرج

رییس شورای اسلامی شهر کرج گفت: کار احداث ۳۰ بوستان فرهنگی و تفریحی طی ماه های اخیر در مناطق مختلف کرج کلید خورده که به تدریج تا پایان امسال به بهره برداری می رسند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، علی قاسم پور عصر یکشنبه در آیین افتتاح چهار بوستان و یک پروژهتعریض جاده ای در کرج که به صورت ویدیو کنفرانس در مجموعه فرهنگی تفریحی میلاد برگزار شد، اظهارداشت : امسال در  شورای شهر یکی از موضوعاتی که در بودجه ۱۴۰۱ به صورت تباصر و تکلیفی  به شهرداری کرج ابلاغ شد احداث  ۳۰ بوستان بود که برای هرمنطقه سه پارک محله ای در نظر گرفته شد.

رییس شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: از ابتدای سال جاری تا امروز
۱۵  بوستان به بهره برداری رسیده که تلاش می شود ۱۵بوستان دیگر تا پایان سال تکمیل و دراختیار مردم قرار گیرد.

قاسم پور یادآور شد : امروز شهروندان انتظار دارند که خدمات در محل زندگی آن ها نمود عینی داشته باشد و برهمین اساس عملکرد مدیریت شهری را از درب منزل خود قضاوت می کنند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از اولویت های شورای ششم شهر کرج  نگاه ویژه  به مناطق کمتر برخوردار و عدالت ‌محوری است  که منطقه حصار از جمله
این مناطق به شمار می رود.

این مسئول
با اشاره به اینکه خدمت رسانی به مناطق محروم و کم برخوردار در اولویت‌ مدیریت شهری و تاکید شور ای ششم است، افزود: مهم ترین ویژگی توزیع بودجه اثر بخشی آن است و مولفه هایی همچون اثر بخشی، برخوداری همه اقشار از این اعتبار و حل کردن مشکلات مردم با برنامه ریزی منسجم و هدفمند ممکن می شود.

قاسم پور تاکید کرد: برای بهبود زندگی در مناطق کم برخوردار کرج هدفگذاری کرده ایم و شورای ششم به این امر خواهد پرداخت
.

گفتنی است مراسم افتتاح پروژه تعریض خط
۴ حصار، فاز اول بوستان نیلوفر با اعتبار ۳۱۴ میلیارد ریال درمنطقه شش، بوستان کوهپایه با اعتبار ۵۱۶ میلیارد ریال در منطقه هشت و بوستان دریا با اعتبار ۱۱۳ میلیارد ریال در منطقه ۱۰ بهصورت همزمان و آنلاین در باشگاه میلاد شهرداری برگزار شد.