احداث یک هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در شهرک جوانان تبریز

شهردار تبریز از احداث یک هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در شهرک جوانان با هدف رفع حاشیه نشینی و رفع خطر از ۴۸ هکتار از مسیرگشائی خیابان ۴۵ متری انقلاب خبر داد.

به گزارش شهریار، یعقوب هوشیار صبح امروز در نود و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تبریز با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای رفع حاشیه‌نشینی و رفع خطر از ۴۸ هکتار از خیابان ۴۵ متری انقلاب برنامه ای توسط شهرداری تبریز تهیه شده تا یک هزارو ۵۰۰ واحد مسکونی در شهرک جوانان احداث شود.

هوشیار با بیان اینکه این موضوع در قالب طرح اولیه به شورا ارائه شده است، افزود: در این بین ۵۰۰ واحد دیگر نیز سال آینده در شهرک جوانان احداث می‌شود.

وی ادامه داد: ظرفیت احداث هفت هزار واحد در این محدوده وجود دارد و احداث دیگر واحدها نیز در اختیار سرمایه گذاران قرار خواهند گرفت.

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: مبلغ مورد نیاز برای احداث این واحدها یک هزار میلیارد تومان است و طی یک سال ساخته خواهد شد.

هوشیار در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: با ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) نیز تفاهم‌نامه ای جهت اجرای دو پروژه دو هزار میلیاردی در شرق و غرب تبریز در دست داریم.

یک فوریت لایحه شهرداری تبریز مبنی بر تجویز عقد قرارداد احداث یک هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در شهرک جوانان توسط اعضای شورای اسلامی شهر تبریز اعلام وصول و تصویب شد.