از ابتدای سال تاکنون انجام شد؛

۲۵ خانه دودی در شوش و اتابک پلمب شد

شهردار منطقه ۱۵ از پلمپ ۲۵ خانه دودی در نواحی ۱و۲ و استمرار اجرای طرح ساماندهی معتادان متجاهر از سطح منطقه خبر داد.

به گزارش شهرداران، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، شهردار منطقه ۱۵ از پلمپ ۲۵ خانه دودی در نواحی ۱و۲ و استمرار اجرای طرح ساماندهی معتادان متجاهر از سطح منطقه خبر داد.

محمد شیری با اشاره به موقعیت جغرافیایی منطقه گفت: منطقه ۱۵ یکی از وسیع ترین مناطق سطح شهر تهران است که به لحاظ تمرکز اصنافی نظیر اوراقچی‌های محدوده شوش و صنوف وابسته به ضایعات ، محل مناسبی جهت استقرار و بیتوته افراد کارتن خواب و معتادان متجاهر است.

او با اشاره به اینکه ۳۷ خانه دودی در سطح منطقه شناسایی شده است افزود: با همکاری دستگاه قضایی و انتظامی ۲۵ مورد از خانه‌های دودی از ابتدای سال مهر و موم و سایر موارد نیز به زودی با کسب دستور قضایی پلمپ می‌شود.

محمد شیری اضافه کرد: همچنین طرح جمع آوری و پاکسازی اماکن عمومی و بوستان‌ها از معتادان متجاهر به صورت روزانه و نیز با اجرای طرح‌های فوریتی با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی با همکاری دستگاه‌های ذیربط به اجرا درآمد.

شهردار منطقه با اشاره به اینکه مددجویان به مراکز غربالگری و ترک اعتیاد معرفی می‌شوند، بر لزوم استمرار اجرای طرح جمع‌آوری معتادان پرخطر در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی، تاکید کرد.