کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد در شهرداری تهران

سرپرست اداره کل دفتر پایش شهرداری تهران مطرح کرد؛تبیین رویکردهای جدید پایش، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد در شهرداری تهران سرپرست اداره کل دفتر پایش، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد شهرداری تهران در نخستین نشست با مدیران این مجموعه، رویکردهای جدید پایش، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد در شهرداری تهران را تبیین کرد. به گزارش […]

سرپرست اداره کل دفتر پایش شهرداری تهران مطرح کرد؛تبیین رویکردهای جدید پایش، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد در شهرداری تهران
سرپرست اداره کل دفتر پایش، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد شهرداری تهران در نخستین نشست با مدیران این مجموعه، رویکردهای جدید پایش، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد در شهرداری تهران را تبیین کرد.
به گزارش شهرداران و  روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران، علی علاء‌الدینی سرپرست اداره‌کل  عملکرد شهرداری تهران در اولین نشست با کارکنان این مجموعه با تشکر از اعتماد دکتر باقری معاون محترم برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا به وی و ضمن گرامیداشت یاد مرحوم دکتر محمد امیرآبادی مدیرکل فقید پیشین گفت: با همراهی و همدلی همکاران شریف اداره‌کل تلاش می‌کنیم تلاش‌های ایشان را ادامه داده و آن را مبتنی بر تعهد و تخصص موجود در این مجموعه تقویت کنیم.
وی افزود: شهرداری تهران متناسب با ماهیت، تنوع و گستردگی مأموریتی شهرداری تهران، انتظارات شهروندان از مدیریت شهری و رویکردهای تحولی جدید شهردار محترم تهران نیازمند بهبود و تحول است.
سرپرست اداره کل دفتر پایش برنامه، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد شهرداری تهران اظهار داشت: نقش سطوح و بخش‌های مختلف شهرداری تهران  عملکرد نیز باید مورد بازنگری قرار گرفته و با استفاده از رویکرد مدیریت مشارکتی متحول شود.
علاءالدینی، یکپارچه‌سازی و انسجام‌بخشی فرایند جمع‌آوری داده، توسعه زیرساخت‌های فنی و داشبوردهای مدیریتی، استانداردسازی و برندسازی گزارش‌ها و تعامل با بخش‌های مختلف شهرداری تهران را از جمله اقدامات پیش‌روی اداره کل عنوان کرده و گفت: در این مسیر از ظرفیت‌های خبرگان درون و برون شهرداری تهران استفاده خواهد شد.