چهاردهمین جلسه شورای معاونین شهرداری لواسان برگزار شد

چهاردهمین جلسه شورای معاونین شهرداری لواسان با سرپرست شهرداری لواسان با محوریت گزارش عملکرد هفتگی واحد های شهرداری برگزار شد.

به گزارش شهرداران، به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر لواسان روز یکشنبه ۱۷ تیر ماه جلسه شورای معاونین شهرداری لواسان با حضور سید علی حسینی سرپرست شهرداری لواسان، معاونین و مسئولین واحد های شهرداری در سالن جلسات آفتاب برگزار شد.

در این جلسه سرپرست شهرداری ضمن تبریک حماسه حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و تسلیت فرارسیدن ماه محرم الحرام در بحث حوزه مالی شهرداری بیان داشت: راهنمایی و اطلاع رسانی صحیح به ارباب رجوع در بحث پرداخت عوارض از وظایف حائز اهمیت شهرداری است که باید به دقت انجام گیرد.

سکاندار شهرداری لواسان ضمن تاکید بر روند حذف کامل پرونده های فیزیکی و اجرای دقیق مراحل اخذ پروانه ها و گواهی های شهرسازی به صورت درج در سامانه در خلال ارائه گزارش واحد شهرسازی خاطر نشان کرد: نظارت مستمر و دقیق می بایست بر تمامی پرونده های این حوزه صورت گیرد و رصد پرونده ها به صورت قانونی در دستور کار شهرداری است.

هادی امینی معاون حوزه فنی و عمرانی شهرداری از برگزاری برخی مناقصات جهت اجرای پروژه های جدید در حوزه عمرانی خبر داد و افزود: پروژه های پیاده راه سازی سطح شهر و بلوار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، فرهنگسرای البرز و ساختمان مرکزی شهرداری و همچنین رفیوژ کمربندی شهید رجایی از پروژه های در دست اجرای این حوزه است و پروژه آسفالت فنیشری در مرحله اجرای مناقصه است که به زودی شاهد اجرای آن هستیم.

در ادامه محمدرضا یوسفی معاون حوزه خدمات شهری در خصوص طرح ساماندهی سگ های بلاصاحب، و همچنین ساماندهی محل مناسب جهت تخلیه نخاله های سطح شهر اظهار داشت: تفاهم هایی در این زمینه صورت گرفته و به زودی شاهد ساماندهی این دو موضوع در سطح شهر هستیم بیان مواردی در خصوص پروژه لمپوست های تبلیغاتی کمربندی شهید رجایی و قلعه تاریخی کلاک و اتمام پروژه سرمایه گذاری کافه رود توسط مجید حاجی مومجی مسئول واحد سرمایه گذاری پایان بخش جلسه شورای معاونین این هفته شهرداری لواسان بود