مدیر منطقه هشت شهرداری اصفهان خبر داد:

پیشرفت ۷۰ درصدی پروژه ایمن‌سازی بزرگراه شهید ردانی‌پور

مدیر منطقه هشت شهرداری اصفهان از پیشرفت ۷۰ درصدی پروژه ایمن‌سازی بزرگراه شهید ردانی‌پور خبر داد.

به گزارش شهرداران، به نقل از پورتال اطلاع رسانی شهرداری اصفهان، مدیر منطقه هشت شهرداری اصفهان از پیشرفت ۷۰ درصدی پروژه ایمن‌سازی بزرگراه شهید ردانی‌پور خبر داد.

حسن محمدحسینی با اعلام این خبر اظهار کرد: عریض‌بودن بزرگراه ردانی‌پور حدفاصل پل خیابان رباط تا پل شهید چمران، موجب شده است سرعت خودروها در پاسی از شب افزایش یافته و حادثه‌هایی را به همراه داشته باشد. چنانکه در برخورد خودرو با جدول و گاردریل‌ها، گاهی خودرو واژگون یا به لاین مخالف هدایت شده و خسارات جانی و مالی بالایی را رقم زده است.

وی افزود: با بررسی‌های به‌عمل آمده، طرح ایمن‌سازی بلوار میانی با احداث جداول نیوجرسی استاندارد به ارتفاع ۹۰ سانتی‌متر در دو مسیر شمالی و جنوبی این بزرگراه به طول ۳۲۰۰ متر در دستور کار این منطقه قرار گرفت.

مدیر منطقه هشت شهرداری اصفهان با بیان اینکه عملیات احداث جداول نیوجرسی جنوبی از مسیر پل خیابان رباط به سمت پل شهید چمران در طول ۱۶۵۰ متر به پایان رسیده است، خاطرنشان کرد: عملیات مسیر شمالی از پل شهید چمران به طول ۶۰۰ متر اجرا شده است.

وی با اشاره به هزینه ۷۵ میلیارد ریالی ایمن‌سازی بزرگراه شهید ردانی‌پور گفت: این پروژه تاکنون ۷۰ درصد پیشرفت داشته است و پیش‌بینی می‌شود حدود هزار متر طول باقی‌مانده این مسیر تا اواسط تیرماه سال جاری تکمیل شود.