وزیر کشور در آیین کلنگ‌زنی فاز نخست پروژه ملی بازآفرینی مجموعه زندیه شیراز:

پروژه بازآفرینی مجموعه زندیه به‌دنبال دفاع از اصالت‌ها است

وزیر کشور گفت: در پروژه بازآفرینی مجموعه زندیه شاهد جلوه‌گری و ارتباط گذشته تاریخی هستیم، پروژه‌ای که به دنبال دفاع از اصالت‌ها است تا همگان این اقدامات را در قالب یک کار ارزشمند مشاهده کنند.

به گزارش شهرداران، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، وزیر کشور گفت: در پروژه بازآفرینی مجموعه زندیه شاهد جلوه‌گری و ارتباط گذشته تاریخی هستیم، پروژه‌ای که به دنبال دفاع از اصالت‌ها است تا همگان این اقدامات را در قالب یک کار ارزشمند مشاهده کنند.

کلنگ فاز نخست پروژه ملی بازآفرینی مجموعه زندیه شیراز با حضور وزیر کشور، مسؤولان ملی و مدیریت استانی و شهری در مجموعه میدان نقاره‌خانه به زمین زده شد.

وزیر کشور در این آیبن با بیان اینکه در پروژه بازآفرینی محور زندیه شاهد پرداخت به هویت و بخش روشن تاریخ هستیم، اظهار کرد: این پروژه شهری شهرداری شیراز یک کار ارزشمند است و شهرداری تلاش کرده این هویت‌گذاری را به نمایش بگذارد.

سردار احمد وحیدی با بیان اینکه در پروژه بازآفرینی مجموعه زندیه شاهد جلوه‌گری و ارتباط گذشته تاریخی هستیم، گفت: این پروژه به دنبال دفاع از اصالت.ها است تا همگان این اقدامات را در قالب یک کار ارزشمند مشاهده کنند.

وی با اشاره به نقش موثر و ایفاگری شورای اسلامی شهر و شهرداری شیراز در این پروژه اثرگذار در بهسازی فضای شهری عنوان کرد: با تکمیل این پروژه یک مجموعه بسیار ارزشمند احداث خواهد شد که ضمن دسترسی به محدوده حرم مطهر حضرت احمدبن موسی-شاهچراغ(ع) مورد توجه ایرانگردها و گردشگران خواهد شد.