ورودی قبله تهران به تصاویر شهدای غیور خود مزین شد

شهردار منطقه ۲۰، از نصب ۲۳۸ تخته بنر درختی در ورودی های شهر همزمان با راهپیمائی جاماندگان اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش شهرداران، شهردار منطقه ۲۰، از نصب ۲۳۸ تخته بنر درختی در ورودی قبله تهران همزمان با راهپیمائی جاماندگان اربعین حسینی خبر داد. امسال نیز مراسم اربعین از مسیر میدان امام حسین(ع) تا حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) انجام می‌شود. با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، در تمامی ورودی های منطقه و تیرهای برق معابر اصلی مسیر پیاده روی اربعین حسینی، تعداد ۲۳۸ تخته بنر درختی با تصاویر شهدای دفاع مقدس نصب شده است.

همچنین، ۱۲ بنر ۲در ۳متر از تمثال شهدا نیز ورودی‌های شهر ری را به نام شهیدان مدافع حرم مزین کرده است. این اقدام شهرداری منطقه ۲۰ در جهت گرامی داشت شهدای غیوری است که در دفاع از میهن و حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) جان باختند.

در ادامه، شهردار منطقه ۲۰ با اشاره به فضاسازی مسیر پیاده روی و نصب تیغه‌های علامت منقش به القاب اباعبدالله، اعلام کرد که تعداد ۲۰۰ تخته شاسی تصاویر شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم در مسیر خیابان فدائیان اسلام، ضلع شرقی و جنوب حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) بر روی تیغه‌های علامت نصب شده است. این اقدام نه تنها به زیبایی‌بخشی به محیط پیاده روی کمک می‌کند، بلکه از جانب جاماندگان اربعین حسینی نیز قدردانی می‌شود.

با این تدابیر، شهرداری منطقه ۲۰ تلاش دارد تا با خلق یک فضای معنوی و جذاب، مردم را در راهپیمایی اربعین حسینی به سوی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) تشویق کند و در کنار آن، از شهدایی که در دفاع از میهن و حرم جان باخته‌اند، قدردانی نماید.