نقش رنگ بر ۱۰ هزار مترمربع از المان های شهری منطقه۹

شهردار منطقه۹ از رنگ آمیزی و شستشوی ۱۰هزار مترمربع از المان های شهری در راستای ایجاد فضای بصری مناسب در غرب تهران خبر داد.

به گزارش شهرداران، شهردار منطقه۹ اخباری را منتشر کرده است که می گوید در راستای ایجاد فضای بصری مناسب در غرب تهران، ۱۰۰۰۰ مترمربع از المان های شهری در منطقه رنگ آمیزی و شستشو شده است. این اقدام مهم است که به زیباسازی و رفع آلودگی های موجود در فضای شهری کمک می کند و طرح جهادی جهت ایجاد تحول در زیبایی بصری را به اجرا می گذارد.

اقدامات زیباسازی
شهرداری منطقه۹ در دستور کار خود اقدامات زیباسازی را قرار داده است. این اقدامات شامل شستشو، رنگ آمیزی، اجرای نقاشی دیواری، تامین روشنایی و آذین بندی با استفاده از ریسه نوری و نصب پرچم است. این تحول ها باعث ایجاد فضای بصری مناسب در منطقه می شود و به زیبایی و جلوه ی شهر کمک می کند.

رنگ آمیزی المان های شهری
در یکی از اقدامات زیباسازی، المان های شهری از جمله آبنما، نیمکت ها، بوستان ها و پله عابر پیاده ها رنگ آمیزی شده اند. این اقدام در هفته اول آبان ماه با ۱۰۰۰۰ متر مربع انجام شده است. این رنگ آمیزی باعث ایجاد جلوه ای زیبا و متفاوت در فضای شهری می شود و به افراد احساس روحیه و خوشحالی می دهد.

دیگر اقدامات زیباسازی
علاوه بر رنگ آمیزی، شهرداری منطقه۹ اقدامات دیگری را نیز در هفته اول آبان ماه انجام داده است. این اقدامات شامل جمع آوری تبلیغات غیرمجاز، نورپردازی، حذف زوائد فیزیکی و بصری است. همچنین تعدادی پایه چراغ نصب شده است تا روشنایی مناسب در منطقه فراهم شود و پرچم های الوان و جمهوری اسلامی در نقاط مختلفی از منطقه نصب شده اند. این اقدامات همگی به بهبود ظاهر و زیبایی فضای شهری منطقه کمک می کنند.