دستیار ویژه شهردار اصفهان در امور هوشمندسازی خبر داد:

نصب هم‌زمان پلاک‌های آبی هوشمند در ۵ منطقه شهراصفهان

دستیار ویژه شهردار اصفهان در امور هوشمندسازی از نصب هم‌زمان پلاک‌های آبی هوشمند در مناطق یک، چهار، پنج، هفت و ۱۴ خبر داد.

به گزارش شهرداران، به نقل از پورتال اطلاع رسانی شهرداری اصفهان سعید فردانی با اعلام این خبر گفت: روند نصب پلاک‌های آبی هوشمند تاکنون در سه منطقه‌ به پایان رسیده و در مناطق یک، چهار، پنج، هفت و ۱۴ نیز در حال نصب است.

وی افزود: در سه منطقه هشت، ۱۰ و ۱۲ بالغ بر ۲۰۵ هزار پلاک نصب شده و در مناطق یک، چهار، پنج، هفت و ۱۴ نیز حدود ۲۵۰ هزار پلاک آبی هوشمند نصب می شود.

دستیار ویژه شهردار در امور هوشمندسازی و مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری اصفهان با اعلام این که این عملیات در تمام مناطق پانزده‌گانه در سال جاری انجام می شود، اضافه کرد: حدود ۴۰ درصد پلاک‌های آبی هوشمند تاکنون نصب شده است و انتظار می‌رود با تأمین اعتبار و اجرای فرایند تعیین پیمانکار در کوتاه‌ترین زمان ممکن کل املاک کلان‌شهر اصفهان دارای این نوع پلاک‌ها شوند.

وی با بیان این که طراحی و اتصال لینک اختصاصی به کیوآرکد هر پلاک آبی، تولید و نصب پلاک‌های آبی و در نهایت اتصال اطلاعات توصیفی منتسب به هر ملک و تکمیل فایل نقطه‌ای مکانی املاک از مراحل این پروژه است، گفت: شناسنامه‌دار کردن املاک و مستغلات، کیوآرکد هوشمند و نمایش موقعیت دقیق آن روی نقشه‌های پایه شهر اصفهان همراه با فیلدهای توصیفی پلاک آبی، کد پستی، کد نوسازی، نشانی استاندارد، لینک کیوآرکد هوشمند و رسته اصلی کاربری، امکان‌پذیر است.