میدانگاه شهید اجاره دار در مراحل ساخت و بهره برداری

میدانگاه شهید اجاره دار در ضلع شمالی این خیابان در مراحل ساخت و بهره برداری قرار دارد. 

به گزارش شهرداران، میدانگاه شهید اجاره دار در ضلع شمالی این خیابان در مراحل ساخت و بهره برداری قرار دارد.

نصرالله آبادیان – شهردار منطقه هفت در گفتگو با ما درباره پروژه میدانگاه اجاره دار گفت: میدانگاه اجاره دار در بخش شمالی این خیابان قرار دارد و با توجه به نوع کاربری پیرامون این منطقه ، یک میدانگاه برای شهروندان در حال ساخت است و این پروژه به مساحت ۹۵۰ مترمربع در دستور کار معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه قرار گرفت که ۴۵۰ مترمربع از آن فضای سبز، مبلمان و نیمکت و ۵۰۰ مترمربع دیگر آن کف سازی و مسیر عابرپیاده خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه در این طرح مناسب سازی ویژه افراد کم توان به صورت ویژه در راس اقدامات قرار خواهد گرفت، افزود: این پروژه هم اکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و سنگفرش پیاده راه آن به صورت کامل اجرا شده ، اجرای زیرساخت هایی مانند کابل کشی هم انجام شده است نیمکت هایی هم که قرار است در این فضا نصب شوند خریداری شده و به زودی نصب خواهد شد.

آبادیان در ادامه گفت: یک سردیس از شهید والامقام اجاره دار هم ساخته شده است و به زودی در محل نصب خواهد شد. و در مجموع انتظار می رود طی ماه های آینده این میدانگاه ساخته شده و در اختیار شهروندان عزیز قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: با اجرایی شدن این پروژه شاهد ارتقاء کیفی، کالبدی، محیطی و عملکردی در خیابان اجاره دار که یکی از خیابان های قدیمی شهر تهران است شاهد خواهیم بود تا از این طریق شور، نشاط و فضایی موثر برای افزایش تعاملات اجتماعی و حضورپذیری هر چه بیشتر شهروندان با توجه به کاربری های اطراف این پلازا ایجاد شود.