مدیران با صدای واحد عملکردشان را ارایه و کارها را پیش ببرند

شهردار همدان در اولین جلسه شورای اداری سال جدید:

انشالله پروژه‌های جدید آغاز می‌شود و انتظار دارم مدیران با صدای واحد عملکردشان را ارایه و کارها را پیش ببرند.

به گزارش شهرداران  اولین جلسه شورای اداری شهرداری همدان با حضور محمود مسگریان رییس شورای اسلامی شهر همدان، شهردار و مدیران شهری در تالار قرآن برگزار و طرحها و برنامه‌های آتی شهرداری همدان مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه رییس شورای اسلامی شهر همدان ضمن عرض تسلیت شهادت آیت الله رییسی و همراهان عنوان کرد: این شهدای عزیز درس بزرگی به مسئولان دادند که در قبال مردم چه مسئولیت بزرگی بر عهده دارند و باید خالصانه به مردم خدمت کنند .

محمود مسگریان با بیان اینکه مسئولیت ما در شورای شهر و شهرداری همدان برای خدمت به مردم سنگین تر است افزود: در آستانه انتخابات قرار داریم و وظیفه ما که در خط مقدم خدمت به نظام جمهوری اسلامی هستیم این است که با اخلاق خوش با مردم برخورد کنیم و آنچه قانون بر عهده ما گذاشته را به نحو احسن انجام دهیم.

وی افزود: علیرغم برخی اختلافها که طبیعی است پیش بیاید ، باید تلاش ها به سمت پیشبرد کارهای مردم باشد نه منافع شخصی و انتظار داریم دست به دست هم دهیم تا کارها را پیش برود.

پیش از صحبتهای شهردار همدان؛ مدیران سازمانهای پسماند، عمران، فرآورده‌های کشاورزی، فناوری اطلاعات ، فرهنگی، سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل ، سیما و منظر و سازمان حمل و نقل بار و مسافر به ارایه گزارش عملکرد سازمان متبوع خود پرداختند.  شهردار همدان: از انتقادات سازنده استقبال می‌کنیم و آنها را با جان و دل می پذیریم.  در ادامه شهردار همدان، آیت الله رییسی را به عنوان الگوی خدمت و پایدار در خدمتگزاری به مردم دانستند و خاطرنشان کرد: مردم عزیز ما قدر خادمان خود را به خوبی می دانند و امیدوارم مسیر خدمت در شهرداری همدان ادامه داشته باشد و این شهیدان بزرگوار را به عنوان الگوی خدمت سرلوحه کارمان قرار دهیم.  سید مسعود حسینی با تاکید بر ارایه گزارش عملکرد از حوزه‌های مختلف شهرداری همدان افزود: از مدیران می‌خواهم گزارش عملکردشان شفافیت و دقیق باشد و متناسب با درک و فهم نوع مخاطب ارایه شود تا افکار عمومی در جریان کارها قرار بگیرند.  شهردار همدان اصلی ترین ماموریت این دوره مدیریت شهری را تکمیل طرح‌های نیمه تمام دانست و تصریح کرد: انشالله پروژه‌های جدید آغاز می‌شود و انتظار دارم مدیران با صدای واحد عملکردشان را ارایه و کارها را پیش ببرند.  وی افزود: علیرغم تمامی مشکلات مالی، همکاران ما جهادگونه تلاش کردند و در حوزه‌هایی مثل آسفالت، نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی، افزایش دوربین‌های ترافیکی ، خدماتی، ترافیکی و فناوری اطلاعات رشد خوبی داشته‌ایم.  این مقام ارشد مدیریت شهری با اشاره به اینکه جذب سرمایه گذاری در این دوره سرعت گرفته، گفت: باید از عملکرد خودمان دفاع کنیم و تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم و از انتقادات نترسیم و آنها را برای بهبود اوضاع با جان و دل بپذیریم.  حسینی افزود: شهرداری نشان داده هیچ گاه به بن بست نمی‌رسد و مدیران باید پروژه‌های مهم و اولویت دار به ویژه گردشگری را در دستور کار قرار دهند و در برگزاری مناقصات منتظر تفویض اختیار نباشند.  سید مسعود حسینی ارتقای گردشگری، افزایش پارکها، سرمایه گذاری و رفع مشکلات ترافیکی را مهم ارزیابی کرد و افزود: رضایتمندی مردم بسیار اهمیت دارد و محله محوری و مسجد محوری برای رسیدگی به امور مردم در دستور کار قرار دارد.