قلعه شادی بوستان ولایت برای شهروندان تخفیف ویژه دارد

همزمان با برپایی نمایشگاه بهاره

قلعه شادی بوستان ولایت مدیر بوستان از تخفیف ویژه نرخ خدمات تفریحی قلعه شادی واقع در ضلع جنوبی بوستان بزرگ ولایت به منظور رفاه حال شهروندان و استقبال بیشتر برای حضور در نمایشگاه بهاره از ۱۵ تا ۲۵ اسفند ماه خبر داد.
 به گزارش شهرداران و روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، محمد باقر شفائی بیان کرد: در راستای بهره مندی شهروندان از امکانات تفریحی، همزمان با برپایی نمایشگاه بهاره در مجاورت قلعه شادی، مراجعین می توانند در این ایام به غیر از روزهای تعطیل از تخفیف ۳۰ درصدی خدمات قلعه شادی ویژه کودکان و نوجوانان از ساعت ۱۶ الی ۲۴ بهره مند شوند.
 به گفته این مسئول قلعه شادی بوستان بزرگ ولایت در فضای مسقف به مساحت ۵ هزار متر مربع با انواع بازی های ماشینی برقی، هلی کوپتر، تاب، چرخ و فلک، قطار و …برای گروه سنی کودکان و نوجوانان برقرار و آماده ارائه خدمات تفریحی است.

بوستان ولایت از بزرگ‌ترین پارک‌های تهران و از پارک های بانوان تهران است که در جنوب پایتخت قرار دارد. اگر به‌دنبال پیک‌نیک و خوش‌گذرانی هستید، می‌توانید از فضای سبز آن لذت ببرید یا در صورت علاقه به ورزش و تفریح، به‌سراغ بازی‌ها و گزینه‌های ورزشی داخل پارک بروید. امکانات متنوع تفریحی پارک نیز شامل پیست دوچرخه‌سواری، موتورسواری و شهربازی سرپوشیده می‌شود که از گذران اوقاتی خوش حکایت دارند. جالب اینکه مجموعه‌ای با نام شهربانو در این پارک طراحی شده که محیط مناسب و کاملا خصوصی برای بانوان فراهم کرده است.

اگر با پای پیاده راهی بوستان ولایت هستید، از بخش‌های مختلف اطراف آن می‌توانید به این بوستان سرسبز و بزرگ وارد شوید. آن دسته از گردشگرانی که تصمیم دارند با خودروی شخصی به بوستان بروند، باید از یکی از سه در اصلی مجموعه استفاده کرده و خودروی خود را در پارکینگ‌ اطراف درها پارک کنند.

  • خودروی شخصی: چنانچه جزو آن دسته از افرادی هستید که از مرکز، شمال و شمال غرب تهران به‌طرف بوستان ولایت حرکت کرده‌اید، باید راهی بزرگراه نواب شوید و مسیر خود را تا انتها ادامه دهید تا به در شرقی بوستان برسید. همچنین می‌توانید بعد از پل ۹ دی مسیر خود را به بزرگراه چراغی تغییر دهید که شما را به در شمالی بوستان ولایت می‌رساند. ساکنان شرق تهران نیز از طریق بزرگراه‌ بسیج یا امام علی می‌توانند به بزرگراه بعثت بروند و به‌طرف غرب حرکت کنند تا وارد بزرگراه تندگویان شوند. با رانندگی در این بزرگراه می‌توانند به در جنوبی بوستان ولایت برسند.
  • مترو: ایستگاه متروی زمزم از ایستگاه‌های خط سه متروی تهران در انتهای بزرگراه نواب صفوی خیابان چراغی (جوانه) است که در کنار بوستان ولایت قرار دارد.