توسط رئیس موسسه آموزش،تحقیقات و مشاوره شهرداریهای استان

قدردانی از عملکرد شهرداری شاندیز در حوزه آموزش

با حضور رئیس موسسه آموزش ،تحقیقات و مشاوره سازمان شهرداریهای استان ،از عملکرد حوزه آموزش و کارکنان شهرداری شاندیز قدردانی شد.

به گزارش شهرداران، به نقل از روابط عمومی شهرداری شاندیز ،دکتر امید ضرابی مدیر واحد برنامه ریزی با اعلام این خبر گفت : با حضور دکتر وحدتی رئیس موسسه تحقیقات و آموزش شهرداریهای استان از حوزه آموزش و کارکنان شهرداری که بیشترین حضور را در کلاس های آموزشی داشتند قدردانی شد .

وی افزود: با توجه به اهمیت آموزش در بین کارکنان دستگاههای اجرایی ، در شهرداری شاندیز برنامه و تقویم آموزشی سالیانه و مدون تهیه و تدوین شده است که هر هفته روزهای یکشنبه و سه شنبه آموزش های تخصصی ویژه مدیران و کارشناسان در مرکز آموزش شهرداری واقع در ساختمان شماره ۲ برگزار می شود .

مدیر واحد برنامه ریزی عنوان داشت : این مراسم با درخواست ریاست موسسه آموزش و تحقیقات شهرداریها وپس از اتمام کارگاه آموزشی “اشتیاق سازمانی” که سه شنبه ها برگزار می شود صورت پذیرفت .

ضرابی تصریح کرد:در این مراسم رئیس موسسه ابتدا از اقدام شهرداری شاندیز در ایجاد مرکز آموزشی بسیار فاخر قدردانی نمود و در ادامه از عملکرد حوزه آموزش به جهت تدوین برنامه مستمر آموزشی و دوره های تخصصی  برگزار شده در دو سال گذشته تقدیرکرد .

گفتنی است در پایان این مراسم از کارکنان شهرداری شاندیز که بیشترین حضور را در دوره های آموزشی داشتند نیز با اهدا لوح از طرف موسسه تقدیر شد .