فاز دوم اراضی در منظریه واگذار شود

شهردار شهرکرد گفت: با توجه به این‌که شش ماه ابتدای سال در شهرکرد یک فرصت طلایی برای انجام اقدامات عمرانی است، بنابراین می‌طلبد فاز دوم در منظریه واگذار شود تا شهرداری بتواند اقدامات بیشتری در این محله انجام دهد.

فاز دوم اراضی در منظریه واگذار شود

به گزارش شهرداران، از چهارمحال‌وبختیاری، محمد حسین واحدیان در جلسه علنی شورای اسلامی با اشاره به هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی اظهار کرد: هم‌افزایی دستگاه‌ها می‌تواند زیبایی شهر را دو چندان و شیرینی و حلاوت اقدامات برای مردم را چند برابر کند.

وی افزود: شهرداری و راه و شهرسازی دو بازوی اجرایی توانمند هستند که می‌توانند شهر را از نظر پویایی، توسعه، عمران و آبادانی شهر متحول کنند.

شهردار شهرکرد بیان کرد: با توجه به اینکه شش ماه ابتدای سال در شهرکرد یک فرصت طلایی برای انجام اقدامات عمرانی است، بنابراین می‌طلبد فاز دوم در منظریه واگذار شود تا شهرداری بتواند اقدامات بیشتری در این محله انجام دهد.

واحدیان ادامه داد: با توجه به اینکه جمعیت قابل توجهی در منظریه ساکن هستند، بنابراین ایجاد زیرساخت‌ها و آماده‌سازی در این محله امری ضروری است که به‌طور عمده در منظریه کارهای آماده‌سازی انجام شده است.

وی گفت: ایجاد بازار روز در این محله ضروری است که استاندار نیز بر این امر تأکید دارند، بنابراین می‌طلبد راه و شهرسازی تدابیر لازم را بیندیشد.

شهردار شهرکرد با اشاره به ضرورت توسعه میدان میوه‌وتره‌بار اضافه کرد: برای توسعه میدان میوه‌وتره‌بار نیاز است اقداماتی از جمله احداث سردخانه و توسعه غرفه‌ها انجام شود که با همکاری راه و شهرسازی با آسودگی خاطر می‌توان آن را به انجام رساند.

واحدیان با بیان این‌که در اجرای طرح نهضت ملی مسکن شهرداری همکاری لازم را با راه و شهرسازی در حوزه صدور پروانه ساختمانی داشته است، تصریح کرد: پروانه ساختمانی برای محلات مورد تقاضا از سوی راه و شهرسازی صادر شد و چیزی را گلوگاه قرار ندادیم و همکاری لازم به عمل آمد، چراکه زمان و رفاه مردم برای ما مهم است.