افتخار آفرینی شهروندان منطقه۶

مسابقات قهرمان شهر۲

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۶ از کسب دو مقام فرامنطقه ای توسط شهروندان این منطقه در مسابقات قهرمان شهر۲ در رشته بدمینتون خبر داد.
به گزارش شهرداران و  روابط عمومی منطقه۶؛ مهدی بصیری معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه اظهار کرد: مسابقات قهرمان شهر دو با هدف غنی سازی اوقات فراغت شهروندان از ابتدای خرداد ماه سال جاری در دو بخش آقایان و بانوان در ۱۰۷ رشته ورزشی، در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: در پایان دور منطقه ای این رقابت ها، نفرات و تیم های برتر به مسابقات فرامنطقه ای اعزام شدند تا این لحظه شهروندان منطقه در رشته بدمینتون،  موفق به کسب دو مدال برنز شدند.
معاون شهردار این منطقه گفت: مسابقات فرامنطقه‌ای قهرمان شهر۲ در رشته بدمینتون در مجموعه ورزشی شهید شفیع پور و جانبازان برگزار و تیم های برتر مناطق ۲۲ گانه با هم به رقابت پرداختند.
به گفته بصیری بشیر بدیعی در بخش آقایان رده سنی زیر ١۵ سال مقام سوم و سحر ربیعی در بخش بانوان رده سنی ١۶ تا٢٣ سال به بالا نیز مقام سوم این دور از مسابقات را از آن خود کردند.در این مرحله از المپیاد، مسابقات هفت رشته ورزشی شامل دارت، تنیس روی میز، فوتبال دستی، مچ اندازی، دالون، اتلو و طناب زنی نیز به صورت منطقه‌ای در پنج منطقه‌ی شهر برگزار و برترین‌ها برای کسب عناوین اول تا سوم با هم رقابت می‌کنند.