سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری اراک:

شهرداری آماده اجرای ادامه پروژه پیاده راه هسته مرکزی شهر می شود

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری اراک گفت: مقدمات اجرای ادامه فاز نخست پیاده راه هسته مرکزی شهر واقع در ضلع جنوبی خیابان امام خمینی(ره) از زیر پل خیبر تا ابتدای خیابان شهربانی، طبق مصوبه شورای ترافیک استان در حال انجام می باشد.

به گزارش شهرداران، به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری اراک گفت: مقدمات اجرای ادامه فاز نخست پیاده راه هسته مرکزی شهر واقع در ضلع جنوبی خیابان امام خمینی(ره) از زیر پل خیبر تا ابتدای خیابان شهربانی، طبق مصوبه شورای ترافیک استان در حال انجام می باشد.

حسین عبداللهی فر روز گذشته یکشنبه مورخ ۱۰ تیرماه سال جاری در جلسه هماهنگی اجرای ادامه پروژه پیاده راه هسته مرکزی شهر که با حضور نماینده پلیس راهور استان، رییس کمیسیون فنی، عمران، ترافیک و شهرسازی شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری برگزار شد، گفت: مقدمات اجرای این پروژه شهری انسان محور که با مصوبه شورای ترافیک استان در دستور کار شهرداری قرار گرفته، در حال انجام است.

وی در ادامه افزود: فاز نخست اجرای ادامه پروژه پیاده راه هسته مرکزی شهر، در ضلع جنوبی خیابان امام خمینی(ره) از زیر پل خیبر تا ابتدای خیابان شهربانی اجرایی و عملیاتی می شود.

عبداللهی فر خاطر نشان کرد:در راستای آماده نمودن افکار عمومی جهت اجرای این پروژه شهری انسان محور، در روزهای دوشنبه، طرح دوشنبه های پاک اجرایی می شود، به این صورت که در ساعاتی از روز که جزییات آن به اطلاع شهروندان رسانده می شود، تردد خودروها در ضلع جنوبی خیابان امام خمینی(ره) از زیر پل خیبر تا ابتدای خیابان شهربانی ممنوع و تنها عابران پیاده می توانند از این معبر استفاده نمایند.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری اراک تصریح کرد:در دوشنبه های پاک،معبر و ضلع شمالی خیابان امام خمینی(ره) باز و تردد وسایل نقلیه در این معبر مجاز می باشد.

وی همچنین با اشاره به اینکه همراهی شهروندان و همکاری دستگاه ها به ویژه پلیس راهور با مجموعه شهرداری از عوامل مهم در موفقیت اجرای این پروژه شهری می باشد، تاکید کرد: اجرای پروژه پیاده‌راه‌ سازی با هدف تمرکززدایی از هسته مرکزی شهر انجام می باشد.لازم به ذکر است، در این جلسات نظرات کارشناسی پیرامون محدودیت های ترافیکی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.